Як поливати розсаду петунії.

Петунія - надзвичайно гарний і ніжний квітка. Недарма петунія користується особливою популярністю у квітникарів. У вирощуванні ця квітка не особливо вимогливий, а виростивши його, можна отримати досить великий кущик, всипаний яскравими квітами.
Вам знадобиться
  • - насіння петунії,
  • - мінеральні добрива,
  • - вода,
  • - контейнери для розсади.
Інструкція
1
Після того як насіння петунії посіяні, перший тиждень необхідно їх поливати 1-2 рази на день. Для цього розведіть водою перманганат калію (марганцівку). Кілька крапель отриманого концентрованого розчину капніть в ємність з відстояною водою кімнатної температури, призначеної для поливу. Готовий розчин для поливу повинен вийти світло-рожевого кольору. Наступні тижні поливати можна рідше (3-4 рази на тиждень), але при цьому потрібно збільште кількість використовуваної води.
2
Після того як з'явилися перші сходи (на 5-8 день, в залежності від температури в приміщенні), можна приступати до підгодівлі петунії . Спочатку (через тиждень після появи сходів) проводите поверхневий (позакореневого) полив спеціальними мінеральними добривами. Для цих цілей підійдуть такі водорозчинні добрива, як «Аеліта-Універсальне», «Кеміра-люкс» (мікродобриво), «Оратанія Розсада-ріст» і ін. Якщо розсада зійшла не дуже добре, можна для обприскування використовувати стимулятори росту рослин, такі як «Циркон», «Епін-Екстра» і ін. Однак застосовувати їх в процесі вирощування розсади можна не більше 3 разів.
3
Для того щоб саджанці петунії не захворіли, необхідно стежити за кількістю поступаемой до них вологи. Чи не заливайте рослину. Якщо все ж розсада петунії від надлишку вологи захворіла, припиніть обприскування водою, а поливайте ємність, де росте квітка, тільки уздовж стінок. Вода стікатиме по стінках і менше потрапляти на сам квітка. Поверхня ґрунту в осередках захворювання присипте деревною золою або сухим піском.
4
Після появи одного-двох листочків потрібно розсадити сіянці по одному в спеціальні контейнери для розсади (діаметром приблизно 6-8 см) або в пластикові горщики. Після цього полийте розсаду водою, збагаченою макро- і мікроелементами і накрийте на 2-3 дні папером або нетканим покривним матеріалом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RiWIctwYX6I