Як оформити дачний будиночок.

Використовуючи дачний будиночок за призначенням як місце для відпочинку після роботи на городі, ми забуваємо, що будь-яке житло має бути красивим. Знайдіть декілька вільних днів і оформите цей невеликий простір так, щоб там можна було відпочити не тільки тілом, а й душею.
Інструкція
1
Придумайте стиль, в якому ви будете оформляти будинок. Для натхнення погортайте журнали про інтер'єр та тематичні блоги і сайти в інтернеті. Якщо вам нічого не сподобалося, можна оформити дачу в популярному в цьому сезоні морському стилі. Він досить простий і лаконічний якраз для такого приміщення.
2
Почніть ремонт з обробки підлоги. Ідеальним варіантом у даному випадку будуть дерев'яні підлоги. Якщо на них збереглася стара фарба, видаліть її. Вимийте дошки і дочекайтеся їх повного висихання. Потім покрийте дерево морилкою світлого відтінку, щоб підкреслити фактуру дерева, або білою фарбою. Якщо ви віддаєте перевагу застелити підлогу лінолеумом, вибирайте однотонне покриття світло-коричневого або пісочного кольору.
3
Потім приступайте до оформлення стін. У вітальні використовуйте шпалери. На три стіни наклейте полотно світло-блакитного (лазурного) кольору. На одній стіні, яка стане центром композиції, використовуйте шпалери в смужку синіх відтінків. Якщо ви не знайшли потрібні, купіть шпалери під фарбування. Вони кріпляться так само, як звичайні, а після висихання клею їх можна пофарбувати акриловою фарбою.
4
На кухні практичніше пофарбувати стіни і обкласти їх плиткою. Вимийте поверхню, зашпаклюйте нерівності і покрийте стіну ґрунтовкою з протигрибковим дією.
5
Для цього приміщення краще вибрати фарбу кольору морської хвилі і розбавити її білим кольором. Коли покриття висохне, викладіть фартух біля плити і раковини плиткою. Щоб зробити інтер'єр яскравіше, вибирайте матеріал різнокольоровий - блакитний, жовтий, кораловий, зелений - і розподіляйте його хаотично. По верхній лінії викладіть дрібну одноколірну плитку (блакитну, наприклад), щоб покриття виглядало однорідно.
6
Виберіть фіранки для вікон. Віддайте перевагу натуральним матеріалам - льону та бавовни. Для вітальні купите або зшийте денні фіранки білого чи світло-пісочного кольору, нічні - темно-синього. Замість шнура, яким нічні фіранки зав'язують в світлий час доби, візьміть товсту мотузку. Для кухні підберіть полотно світло-жовтого, майже білого, кольору.
7
Якщо ви віддаєте перевагу залишити в дачному будиночок е старі меблі, її необхідно вписати в новий стиль. Дерев'яні предмети зашкурьте і покрийте білою фарбою - нерівне покриття з потертостями виглядатиме дуже органічно. На м'які меблі можна зшити чохли зі строкатої тканини з відповідним за темою малюнком і однотонною з яскравими аплікаціями.
8
Доповніть інтер'єр деталями. На стіну повісьте годинник у вигляді штурвала, картинки на морську тему в однакових дерев'яних рамках, на полки розставте статуетки і розкладіть морські черепашки і обкатані водою камені. Зробіть декоративні композиції, заповнивши скляні ємності піском (попередньо його краще прожарити в духовці), кольоровими каменями для квітів і черепашками.