Як зміцнити укоси.

Пластикові вікна завжди радують своїх володарів сніжно-білим глянцем, а також ідеальною лінією стулок. Монтаж таких вікон краще всього довірити професіоналам, а ось пластикові укоси можна встановити своїми руками.
Інструкція
1
Для того щоб обштукатурити зовнішні укоси і провести герметичну закладення монтажною піною, потрібно запастися волого-і морозостійким клеєм, який застосовується для облицювання плиткою басейнів. Справа в тому, що він володіє хорошою еластичністю, а також можна прилипати майже до будь-якої поверхні. Крім того, його легко можна пофарбувати в будь-який колір. Розводити його потрібно потроху. Потім потрібно закрити щілини і вирівняти поверхню шпателем. Цей клей також підійде для забивання прорізів, наявних під підвіконням.
2
Щоб встановити внутрішні укоси , необхідно заздалегідь запастися косинцем, гостро заточеним канцелярським ножем, простим олівцем, монтажною піною і рідкими цвяхами Ultima. Також знадобиться тюбик рідкого пластику Cosmofen Plus, скотч, пластикові панелі і куточки ПВХ, ширина яких 2-3 сантиметри. Найкраще купувати щільні білі матові панелі. Справа в тому, що вони не будуть «бліковать» на сонці. До того ж, вони добре тримають форму. Необхідні матеріали та інструменти завжди можна купити на оптових складах, що дозволяє заощадити пристойну суму грошей.
3
По трьох сторона вікна, яке запінити монтажною піною, потрібно акуратно вирізати ножем канавку, ширина і глибина якої повинна бути не менше 1,5 сантиметра. Після цього ретельно заміряйте ширину і довжину верхнього укосу. Відмітьте ці розміри на широкій частині панелі за допомогою олівця. Ножем виріжте за розміром і вставте панель вузьким краєм-вставкою у верхню канавку. Все має ідеально підійти.
4
По краю верхнього укосу вікна необхідно накласти змійку, виконану з рідких цвяхів. Знову ж таки, вставте в канавку верхню панель, відхиліть її трохи вниз, запеньте стик монтажною піною і притисніть панель до верхнього укосу отвору. Якщо необхідно, можна в декількох місцях прихопити її скотчем. Аналогічні дії потрібно виконати з бічними укосами. Панелі повинні впритул примикати до вікна, щоб не виникали щілини.