Як зібрати коробку для міжкімнатних дверей.

Дверна коробка є частиною дверного блоку. Вона являє собою рамкову конструкцію, яка закріплюється на стінки дверного отвору. Зібрати коробку для міжкімнатних двері можна самостійно.
Інструкція
1
Для початку потрібно зайнятися виміром двері по висоті і ширині. Необхідно відзначити на Стоєв майбутньої коробки висоту полотна. Попередньо торцем по косинці кінець бруса стоевой. Далі можна переходити до розмітки довжини порога. Для цього потрібно взяти обрізок бруса від стоевой і прикласти його врівень до торця заготовки тильною стороною. Аналогічно робимо другу заготовку. Після цього потрібно скласти дві заготовки паралельно один одному. На другий заготівлі потрібно буде виконувати вибору фрезером. Пробийте стамескою лінію на виступаючої частини порога. Потім, за допомогою фрезера, зробіть місце під Стоєв.
2
Тепер можна займатися розміткою місця розташування петель. Найкраще їх розташовувати на відстані 20 сантиметрів від верху і низу полотна двері. Рекомендується, при розмітці петель, розташувати їх таким чином, щоб край пластини петлі виступав на 1 міліметр за край стоевой. Фіксацію можна виконати за допомогою саморізів. Після цього, за допомогою гострого ножа, зробіть обведення по краю пластини петлі. Тепер можна зняти її. Контур потрібно добре пробити стамескою, тобто поглибити розмітку. Це необхідно для того, щоб фрезером було легше працювати.
3
Тепер необхідно встановити дві петлі на заготовку стоевой коробки блоку двері. Також потрібно зайнятися перенесенням міток розташування петель на полотно двері. Заздалегідь перевірте, чи правильно відкривається блок двері. Орієнтацію полотна виконуйте таким чином, щоб мітки передбачуваної врізки замку залишалися внизу. Поставте його на бічне ребро і притулите до столу. Складіть петлі і прикладіть заготовку стоевой до полотна. Постарайтеся ідеальною її вирівняти відносно полотна. У нижній частині нависання заготовки стоевой зробити потрібно трохи більше. Далі потрібно докласти петлі до полотка і зафіксувати їх саморізами. Потім зробіть обведення гострим ножем. Можна приступати до фрезеруванні.