Як підняти диван.

Ви вже давно пригледіли новий диван , нарешті купили його, його вже привезли, він стоїть біля вашого під'їзду, і справа залишилася за малим - підняти його до вас в квартиру. Як це зробити оптимальним способом?
Інструкція
1
На перший погляд може здатися, що підняти диван в квартиру - справа зовсім нехитра, особливих труднощів воно викликати не повинно. По суті, це правда, але це тільки якщо вам пощастило мати в під'їзді просторі сходові прольоти і вантажний ліфт. При такому розкладі просто знайдіть друзів, які допоможуть вам донести диван до ліфта, а потім від ліфта до квартири. Зовсім інша справа, якщо ліфти у будинку відсутні геть, а ви живете далеко не на першому поверсі.
2
А що, якщо друзів, готових вам допомогти не знайшлося, а диван просто-таки відмовляється проходити в під'їзд? В даному випадку заздалегідь продумайте, яким чином ви будете піднімати його по сходах, а потім і в саму квартиру. Просто виміряйте ширину диван а і ширину сходових прольотів в своєму під'їзді. Прикиньте, чи пройде диван по своїх габаритах по під'їзду і сходовому прольоту.
3
Звичайно, багато сучасних меблеві магазини обіцяють доставити вам розібраний диван в найкоротші терміни. Збірка, швидше за все, також буде проведена фахівцями магазину. Але що, якщо диван вам доставили в зібраному вигляді? Ну, не розбирати ж його самостійно! В цьому випадку просто готуйте гроші на підйом диван а, цю послугу можна замовити в фірмах, що спеціалізуються на підйомі вантажів.
4
Дані фірми в разі неможливості транспортування диван а звичайним способом (сходи або ліфт) обертають його в спеціальну повстяну тканину і шар товстого поліетилену, використовують мотузкові зв'язки і піднімають меблі по стіні через вікно. Ви можете вибрати спосіб, який підходить саме вам: використання лебедочного механізму, встановленого на даху, крана або використання промислового альпінізму.
5
До речі, саме останній метод найчастіше застосовується для підйому диван ов в квартири. Це й зрозуміло, адже зазвичай для того, щоб підняти диван до квартири, потрібне особливе спорядження, двоє, а то і троє робочих, що, природно, викликає більше проблем і витрат.