Як прочистити змішувач.

Змішувач , який встановлений на кухні, щодня піддається різним експлуатаційним навантаженням. Саме тому він часто виходить з ладу. Щоб правильно його відремонтувати, потрібно точно знати причину поломки, а також мати уявлення про необхідні дії при ремонті.
Вам знадобиться
  • - дріт;
  • - гайковий ключ;
  • - гумова прокладка;
  • - фільтр механічного очищення води;
  • - ущільнювальні кільця.
Інструкція
1
Досить часто у змішувача з вентилями стирається ущільнювач. Щоб вирішити дану проблему, ви повинні провести його заміну. Якщо кран має рухливий виливши, то він часто починає текти. Проте всі кульові змішувачі, які мають запірний механізм, що відрізняється особливою надійністю. Деталі їх виготовляють з якісного матеріалу. Частини механізму щільно підганяються один до одного. Поломка може відбутися через високу жорсткості води. Ви можете самостійно усунути проблему. Закрийте вентиль, візьміть у руки дріт і просуньте її в отвір. Рухайте їй в сторони і потихеньку відкривайте вентиль.
2
Якщо відбулося порушення роботи крана, то обов'язково перевірте, чи не викликана поломка деформацією запірного клапана. Проблема може виникнути через засмічення змішувача. У цьому випадку знадобиться заміна важеля регулятора.
3
Найчастіше доводиться займатися заміною гумових прокладок. Якщо вода починає сочитися з-під ручки, то негайно замініть прокладку вентильні головки. Для цього зніміть ручку і виверніть вентильну голівку. Під нею і знаходиться гумова прокладка. Зніміть стару і поставте нову прокладку. Щоб вивернути вентильну голівку, заздалегідь запасіться гайковим ключем. Постарайтеся знайти інструкцію до змішувача. З її допомогою вам буде легше здійснити розбирання і складання.
4
Іноді ж люди встановлюють змішувачі, що мають керамічні кран-букси. Поломка цього змішувача може статися через піску, вапняного нальоту та іржі, присутньої у водопровідній воді. Саме тому на водопровідну трубу заздалегідь встановіть фільтр механічного очищення води. Дане пристосування здатне значно продовжити термін служби змішувача.
5
Також проблеми можуть виникнути з одноважільним змішувачем. Регулювання подачі води в ньому проводиться за допомогою металевого, керамічного або пластикового кулі, який має отвори. Якщо в запірний механізм потрапив сміття, то розберіть його і виконайте прочищення. Відразу поміняйте кільця ущільнювачів.