Як підвищити низьку температуру.

В затишний і теплий будинок завжди хочеться повертатися, але буває так, що навіть при гарячих опалювальних батареях температура повітря не доходить до норми. Є безліч способів підвищити температуру в приміщенні.
Вам знадобиться
  • - різні утеплювачі;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Для початку перевірте, чи все в порядку з вашими вікнами. Вставте пластикові склопакети. Бажано, щоб вони були двокамерними. Якщо ж у вас немає фінансової можливості це зробити, то старі вікна можна оновити самостійно. Для цього вам знадобиться гумовий ущільнювач на клейовий основі. Перед його оклейкой потрібно начисто вимити вікна, знежирити і витерти насухо. Якщо рама нещільно прилягає до скла, то щілину можна замазати звичайної шпаклівкою. Проводити дані процедури найкраще ранньою восени.
2
Далі перевірте двері. Мета - усунути протяги, а тому всі щілини повинні бути закладені, а самі двері утеплена. На підставу двері із внутрішнього боку слід приклеїти м'яку повітронепроникну набивання. Можна придбати матеріали в спеціалізованому магазині, а можна скористатися і підручними засобами, такими як старе ватяну ковдру і дідусів шкіряний плащ. Щілини між стіною і дверима усуваються за рахунок порогів і рейок.
3
Якщо можливо, утеплите підлогу і стіни. Для цього між чорновими і чистовими статями стелиться спеціальний утеплювач, а стіни робляться за каркасною технологією. Відмінним рішенням будуть теплі підлоги.
4
Зверніть увагу на радіатори. Вони не повинні бути покриті пилом, закриті декоративними щитами, заставлені меблями, так як це суттєво знижує тепловіддачу.
5
Щоб збільшити ефективність опалювальної системи, але не переплачувати, поставте терморегулятори і температурні лічильники. Завдяки їм, вам не потрібно буде опалювати будинок, коли там нікого немає або під час потепління.
Зверніть увагу
На сприйняття людиною тепла впливає не тільки температура, але і вологість, і швидкість руху повітря. В холодну погоду відмовтеся від зволожувачів повітря і вентиляторів. Наповнити будинок свіжістю допоможе елементарне провітрювання.
Корисна порада
Якщо у вас є можливість вкластися в грамотне опалення, то вам підійде система повітряного опалення-кондиціювання та вентиляції, пропонована зараз різними фірмами. Використання сучасних інноваційних матеріалів і технологій - ключ до успіху!