Як заблокувати програму брандмауером. Як прибрати зі списку брандмауера програму.

Одним із засобів сучасних операційних систем, які відіграють ключову роль у забезпеченні безпеки, є брандмауер (мережевий екран). В операційних системах сімейства Windows є вбудований брандмауер, який блокує за умовчанням практично всі програми і служби. При налаштуванні комп'ютера для роботи з мережею та подальшої його експлуатації, багато порти, служби і додатки можуть бути розблоковані. Але як знову заблокувати програму брандмауером?
Вам знадобиться
  • - права адміністратора в Windows.
Інструкція
1
Відкрийте панель керування. Щоб зробити це, клікніть по кнопці «Пуск», яка розташована в панелі завдань робочого столу. У меню, виділіть пункт «Налаштування», в дочірньому меню клікніть на пункті «Панель управління».
2
Знайдіть ярлик «Брандмауер Windows» у отобразившейся вікні панелі управління. Якщо в панелі управління активований режим відображення елементів за категоріями, клацніть по посиланню «Мережа та підключення до Інтернету». Знайдіть ярлик в списку, переглядаючи назви елементів. Щоб пошук був більш ефективний, можна переключитися в режим відображення «Таблиця» (для цього потрібно клікнути на відповідний пункт в розділі «Вид» головного меню) і зробити сортування списку по стовпці «Ім'я».
3
Відкрийте інтерфейс управління вбудованим брандмауером Windows. Здійсніть подвійний клік по ярлику «Брандмауер Windows» або клацніть правою кнопкою по ярлику і в контекстному меню виберіть пункт «Відкрити».
4
Знайдіть програму , яку необхідно заблокувати. У вікні управління брандмауером переключіться на вкладку «Винятки». Перегляньте список «Програми і служби». Виділіть пункт, відповідний блокируемой програмі.
5
Переконайтеся в тому, що виділений елемент списку винятків відповідає додатку, який потрібно заблокувати. Натисніть на кнопку «Змінити» у вікні «Брандмауер Windows». Відкриється діалог «Зміна програми». У полі «Шлях» буде міститися повний шлях до виконуваного файлу програми. Якщо саме цю програму потрібно заблокувати, перейдіть до наступного кроку. Якщо це не та програма, перейдіть до кроку 4 для здійснення подальшого пошуку.
6
Заблокуйте програму брандмауером. Зніміть прапорець, розташований поруч з назвою програми в поле ім'я списку «Програми та служби». Натисніть кнопку «OK» в діалозі «Брандмауер Windows».
Блокувати певні програми та додатки можна кількома способами. В операційних системах Windows передбачена вбудована утиліта, що дозволяє контролювати більшість з'єднань з інтернетом або локальною мережею.
Вам знадобиться
  • обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Для початку включіть брандмауер Windows. Багато користувачів спочатку відключають цю функцію, бо вона сильно заважає при першій установці додатків та налаштування ПК. Відкрийте панель керування (Windows Seven).
2
Перейдіть в меню «Система і безпека». Відкрийте підменю «Брандмауер Windows». Натисніть кнопку «Використовувати рекомендовані параметри». Перезавантажте комп'ютер після активації брандмауера.
3
Повторіть процедуру входу в меню системного фаєрволла. Знайдіть у лівій колонці посилання «Додаткові параметри» і перейдіть по ній. Виділіть пункт «Правила для вихідного підключення».
4
Натисніть кнопку «Створити правило», що знаходиться в правій колонці робочого вікна. Далі існує кілька варіантів розвитку подій. Якщо ви хочете заблокувати утиліту або програми виберіть пункт «Для програми». Натисніть кнопку «Далі».
5
Тепер натисніть «Огляд» і виберіть exe-файл, який потрібно заблокувати. Натисніть кнопку «Далі». У новому вікні виберіть пункт "Блокувати підключення». Ще раз натисніть «Далі» і поставте галочки біля всіх трьох пунктів. Перейдіть до наступного меню. Введіть назву для цього правила. Натисніть кнопку «Готово».
6
Якщо ж ви хочете заблокувати певні IP-адреси, виберіть пункт «Для порту» і натисніть кнопку «Далі». Поставте галочку поруч із пунктом «Протокол TCP», активуйте поле «Певні видалені порти». Введіть через кому адреси портів, до яких необхідно перекрити доступ.
7
У наступному меню виберіть пункт «Блокувати підключення». Натисніть кнопку «Далі». Активуйте потрібні режими роботи брандмауера. Введіть назву правила і закрийте діалогове меню.
8
Переконайтеся в тому, що створені вами правила працюють. Увімкніть їх, якщо система не виконала цю операцію автоматично.