Як поставити тему на комп'ютер.

В операційних системах лінійки Windows 7 так само, як і в інших системах цього сімейства є можливість використовувати різні стилі оформлення. Змінити оформлення можна або скориставшись спеціальною програмою, або скопіювавши файли зміненого дизайну у відповідну папку на жорсткому диску.
Вам знадобиться
  • - теми оформлення;
  • - програмне забезпечення 7-Zip.
Інструкція
1
Будь-яка тема оформлення являє собою архів, усередині якого знаходяться файли, що змінюють дизайн вікон і робочого столу. Такому архіву додається розширення Themepack. Можна змінити розширення, яке буде впізнається для архіватора і створювати чи змінювати теми оформлення на свій смак.
2
Для зміни файлів, що знаходяться всередині архіву, необхідно завантажити програму 7-Zip. Дана утиліта має вільний доступ, тобто її можна завантажити абсолютно безкоштовно і користуватися їй необмежену кількість часу.
3
Якщо у вашій операційній системі є підтримка опції Aero, редагування тим можна здійснювати в системному редакторі. Двічі клацніть по файлу теми, у вікні, перейдіть до налаштувань теми, де можна вибрати картинку для робочого столу, зовнішнє оформлення і т.д.
4
Для додавання до вашої теми нових звукових схем необхідно скопіювати аудіофайли у форматі wav в папку "C: \ Windows \ Media».
5
Зміна іконок для елементів робочого столу можна зробити наступним чином: натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу і виберіть пункт "Персоналізація", потім натисніть кнопку «Змінити піктограми робочого стола».
6
Оберіть елемент, значок якого ви хочете замінити іншим, натисніть кнопку «Змінити іконки" і перейдіть в папку з альтернативними іконками, вибравши відповідну.
7
Для додавання нових скрінсейвер (заставка) достатньо скопіювати декілька файлів і вставити їх в папку C: \ Windows \ System32. У налаштуваннях «Персоналізації» можна вибрати недавно завантажену заставку.