Як встановити віртуальну клавіатуру.

Екранна клавіатура - одна із стандартних утиліт Windows, яка полегшує роботу людям з обмеженими можливостями, а також дозволяє вводити дані на декількох мовах, розкладка для яких відсутній на фізичній клавіатурі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - Virtual Keyboard.
Інструкція
1
Для запуску передвстановленою віртуальної клавіатури відкрийте меню «Пуск» і клацніть по кнопці «Усі програми». У списку, наведіть курсор на вкладку «Стандартні» і виберіть у ньому пункт «Спеціальні можливості». Екранна клавіатура знаходиться в середині списку, що з'явився, клацніть по утиліті лівою кнопкою миші. При першому запуску програми відкриється уведомляющее вікно. Для його відключення встановіть прапорець у пункті «Більше не показувати це повідомлення" і клацніть по кнопці Ok.
2
Налаштуйте екранну клавіатуру для комфортної роботи. Ви можете включити звукове підтвердження при натисканні клавіш, ввести додаткові клавіші або поміняти розмір шрифту. При необхідності вимкніть показ віртуальної клавіатури поверх інших вікон. У налаштуваннях програми можна встановити автоматичний запуск при включенні комп'ютера.
3
Якщо стандартна екранна клавіатура не задовольняє всіх ваших потреб, встановіть сторонню версію даної програми. Завантажити її можна в інтернеті, найпоширеніші програми (наприклад Comfort On-Screen Keyboard, Virtual Keyboard або Any Language Screen Keyboard) підтримують до 75 мовних розкладок.
4
Для безпеки введення конфіденційних даних віртуальну клавіатуру вбудовують також у веб-сторінки. Багато пошукові системи і поштові сервіси (такі як Mail.Ru або Google) мають на своїх сторінках скрипт, що дозволяє запустити екранну клавіатуру .
5
Також екранна клавіатура вбудована в деякі антивірусні програми. Це дозволяє захистити користувача від дії шпигунських програм і троянських вірусів. Якщо ви вводите, наприклад, номер кредитної картки або банківського рахунку, скористайтеся віртуальної клавіатури для забезпечення безпеки введення даних.