Як включити будильник на комп'ютері.

Багато користувачів персональних і портативних комп'ютерів не вимикають їх на ніч, так як сучасні технології дозволяють зайняти дані пристрої роботою на цілу добу. Комп'ютер також можна використовувати і як будильника .
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер або ноутбук;
  • - програма - будильник.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер або ноутбук. Дочекайтеся повного завантаження всіх програм, включаючи антивірусне забезпечення. Підключіть комп'ютер до мережі інтернет. Подивіться, можливо на вашому комп'ютері вже встановлена програма, яка дозволяє реалізувати функції будильник.
2
Якщо така програма не встановлена, знайдіть або скачайте в інтернеті спеціальне програмне забезпечення, яке додасть вашому ПК додаткову функцію будильника . Такого софта безліч, для того, щоб знайти оптимальне рішення для конфігурації власного обладнання і параметрів операційної системи, достатньо всього лише зробити запит в одній з найбільш популярних пошукових систем рунета.
3
Запустіть инсталлер програми і виберіть каталог для її завантаження. Значок з'явиться на робочому столі і в панелі швидкого запуску. Відкрийте вікно програми. Як правило, дане ПО не відрізняється складним і заплутаним інтерфейсом, тому розібратися в ньому буде легко. Тепер залишається тільки включити будильник.
4
Звірте годинник. Якщо все правильно, то ви можете переходити до налаштування майбутнього сигналу. Виберіть мелодію зі списку стандартних, проте багато програм пропонують поставити свій звук або пісню для сигналу. Далі встановіть час дзвінка, довжину сигналу, кількість повторень і періодичність по днях тижня. Збережіть налаштування. Поставте пробну дату і час і простежте за тим, як спрацьовує будильник. Якщо сигнал надходить хвилина в хвилину, то процес може бути визнаний успішним.
Зверніть увагу
Чи не переплутайте час і не копайтеся в додаткових настройках. Просто встановіть черговість, точний час та розклад по днях для свого будильника. В іншому випадку програма буде слідувати помилковим налаштувань і розбудить вам тоді, коли це абсолютно ніжно.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб вночі комп'ютер не шумів і не заважав вам спати, то налаштуйте в Біосе час для його обов'язкового включення. Наприклад, якщо ваш будильник заведений на 6:45, налаштуйте запуск ПК на 6:30.