Як знайти програми-шпигуни у себе на комп'ютері.

На персональному комп'ютері нерідко зберігається інформація, яка призначена тільки для приватного або корпоративного користування. Але іноді знаходяться охочі проникнути у ваші таємниці. Як уберегтися від небажаного втручання і знайти можливі програми- шпигуни у себе на комп'ютері ?
Інструкція
1
Зверніть увагу на симптоми, які можуть вказувати на наявність у вашому комп'ютері шпигунських програм. В першу чергу, подивіться, чи швидко у вас відбувається з'єднання з інтернетом. Якщо ваш комп'ютер став підключатися до мережі повільніше звичайного, то, можливо, тут задіяні сторонні программи.Также варто звернути увагу на значну кількість спаму у вашій поштовій скриньці. Сам цей окремо взятий факт не гарантує ще наявність шпигунської програми, але якщо підозрілих симптомів кілька, то варто задуматися про безпеку своїх данних.Очередной можливий симптом - спливаючі вікна, які пропонують встановити вам різні програми. Також варто потурбуватися в разі, якщо якийсь файл з вашого комп'ютера самостійно намагається встановити з'єднання з віддаленим сервером.
2
Подумайте, чи могли ви отримати шпигунську програму одним з перерахованих нижче способів. Якщо ви відвідували якісь сайти, що не викликають довіри і проходили за підозрілими посиланнями, то цілком імовірно, ви могли підчепити там шпигунську программу.Прі скачуванні клієнтських додатків теж є можливість отримати на свій комп'ютер шпигунську або шкідливу програму. А деякі з таких програм самостійно можуть приєднатися до оглядача і не видають своєї присутності.
3
Перевірте комп'ютер за допомогою спеціальних програм. Якщо явних причин наявності шпигунських програм немає, але ви підозрюєте їх наявність, запустіть програму Windows Live OneCare кошти перевірки безпеки. Можна використовувати будь-яку іншу аналогічну програму.
4
Встановіть на своєму комп'ютері захист від шпигунських програм. У більшості комп'ютерів такі програми вже встановлені, але якщо у вас її немає або якість захисту не влаштовує, то можете завантажити і встановити програму antispyware для безпеки своїх даних.