Як намалювати в фотошопі трикутник. намалювати трикутник в photoshop.

На перший погляд, у Adobe Photoshop CS5 немає інструментів для створення трикутника , але тільки на перший. Навіть не зовсім тривале знайомство з програмою підкаже кілька способів для вирішення цього завдання. Пропонуємо вашій увазі найпростіший з них.
Вам знадобиться
  • - Русифікована версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop CS5 і створіть новий документ: клацніть пункт меню «Файл», потім «Створити» (або більш швидкий варіант - комбінація клавіш Ctrl + N), в полях «Висота» і «Ширина» вкажіть, до Наприклад, по 500, і клацніть «Створити».
2
Знайдіть панель «Шари», за замовчуванням вона знаходиться в правому нижньому кутку програми, а якщо вона відсутня, натисніть F7. У вкладці «Шари» натисніть кнопку «Створити новий шар» (її іконка виконана у вигляді перевертали паперового листа) і назвіть його «Трикутник». Щоб перейменувати шар, двічі клацніть лівою кнопкою миші по його назві, введіть текст з клавіатури і натисніть Enter.
3
Виберіть інструмент «Прямокутна область» (гаряча клавіша M, перемикання між суміжними елементами Shift + M) і покажіть з його допомогою квадрат: затисніть ліву кнопку де-небудь в лівій верхній частині робочої області, потягніть мишу до правої нижньої частини і відпустіть кнопку. Вийде рамка, межі якої будуть мати вигляд «крокуючих мурах», - це область виділення.
4
Якщо ви хочете зафарбувати цю область, активуйте інструмент «Заливка» (гаряча клавіша «G», перемикання між суміжними інструментами - Shift + G), виберіть колір (F6) і клацніть правою кнопкою миші всередині області виділення.
5
Натисніть пункт меню «Редагування», а потім «Вільне трансформування» (комбінація клавіш Ctrl + T), щоб викликати команду зміни об'єкта. У кутах і на кожній із сторін прямокутника з'являться маркери трансформування - маленькі прозорі квадратики. Клікніть правою кнопкою всередині області виділення і в меню виберіть «Перспектива». Клацніть на лівому верхньому маркері і потягніть його до середини верхньої сторони квадрата. Разом з лівою стороною прямокутника до центру посунеться і права сторона. Трикутник готовий.
6
Щоб зберегти результат натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S, виберіть шлях, тип файлу поміняйте на Jpeg, вкажіть ім'я і натисніть «Зберегти».