Як записати формат CDA.

Останнім часом побутова медіатехніки все більше зближується з комп'ютерною, починає «розуміти» спочатку комп'ютерні типи даних. Але є ще багато музичних центрів, не здатних програвати нічого, крім звичайних аудіодисків. Інакше цей тип дисків називають CDA. В комп'ютері список пісень на такому диску бачиться як Track-01.cda. Для того щоб записати на диск і відтворити стислу в mp3 музику, слід скористатися спеціальними програмами для перетворення їх в записі.
Вам знадобиться
  • Записуваний диск CD-R.
Інструкція
1
Виберіть і скопіюйте в окрему папку близько 15-18 пісень, які ви хочете записати на диск. Середній час відтворення звичайного аудіо диска складає 74 хвилини. Максимально можна записати до 80 хвилин, але чим більше обсяги, тим вища ймовірність помилок і проблем при записі і відтворенні.
2
Купіть чистий записуваний компакт-диск, так званий «CD-R». Не економте, купуючи найдешевший диск, інакше після пари місяців використання диск перестане читатися або взагалі може не записатися.
3
Один з найпростіших, швидких і зручних інструментів для запису аудіо диска - безкоштовна програма Burrrn! Скачайте цю програму з сайту розробника. Можна скачати і будь-яку іншу, наприклад, Nero Burning ROM або Easy CD Creator - суть процесу не зміниться. Запустіть подвійним клацанням установку завантаженої програми. Місце установки не має значення. Програма працює в будь-якій операційній системі Windows.
4
Вставте чистий диск в дисковод. Закрийте все не потрібні в даний момент програми - аудіодиски легко зіпсувати при записи, якщо якась із працюючих програм зажадає більше процесорного часу саме в процесі запису.
5
Запустіть програму створення аудіодиску. Відкриється вікно програми. Натисніть кнопку «Add», щоб вибрати папку з піснями для запису. Виберіть ту папку, в яку ви скопіювали вибрані композіціі.Виделіте всі файли, які хочете записати на диск, і натисніть кнопку «Відкрити». У вікні програми з'явиться список треків з назвами. У верхній частині вікна можна ввести назву альбому та виконавця, але це не обов'язково.
6
Оберіть якомога меншу швидкість запису - під написом «Writing Speed» у правому верхньому кутку вікна програми. Чим нижче буде швидкість запису, тим краще вийде результат. Нижче вибору швидкості запису виводиться загальний час звучання обраних пісень. Якщо це значення більше 74 хвилин - видаліть деякі пісні зі списку.
7
Натисніть кнопку «Burrrn» для початку процесу конвертації і запису. Відкриється вікно процесу підготовки і запису. Коли запис буде завершена, натисніть кнопку «ОК». Після цього ваш диск записаний, програму можна закривати, а диск - слухати в програвачі компакт-дисків.