Як розтягнути екран монітора.

У деяких випадках (після переустановлення операційної системи або ж в результаті некоректного завершення роботи того чи іонного додатки) може відбутися скидання налаштувань екрана вашого монітора. У такому випадку зазвичай встановлюється стандартний дозвіл - 800 на 600 точок, в результаті чого відображається область стає значно менше, з боків екрана з'являються чорні смуги. Для відновлення нормального функціонування необхідно повернути збиті настройки монітора.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою мишки на вільній області робочого столу, щоб правильно розтягнути екран. Після цього дії з'явиться меню, в якому виберіть пункт «Властивості». Далі виберіть закладку «Параметри», в результаті чого ви отримаєте зображення монітора комп'ютера і регулювальні шкали, які дозволяють на свій розсуд відбудовувати якість передачі кольору і дозвіл екрана . Якщо дозвіл стоїть на позначці 800 на 600 точок на дюйм, то за допомогою повзунка встановіть його на максимально можливому, наприклад 1280 на 1024 точки на дюйм.
2
Якщо повзунок не рухається, то виведіть комп'ютер з безпечного режиму або ж встановіть відсутні драйвера відеокарти. У даній ситуації щоб правильно розтягнути екран монітора, перевстановіть драйвера відеокарти, скориставшись диском, який йшов з нею в комплекті. Якщо такий відсутній, скачайте потрібне програмне забезпечення на сайті виробника даного пристрою. Але для початку переконайтеся, що проблема полягає саме в зазначених вище причини.
3
Клацніть правою кнопкою мишки на іконці «Мій комп'ютер». Далі виберіть пункт «Властивості». У вікні, виберіть закладку «Обладнання». У переліку пристроїв відзначте відеоадаптери і все тієї ж правою кнопкою мишки клацніть на «Властивості». У вікні виберіть вкладку драйвер і приступите до уважного вивчення інформації про його останньої версії і датою оновлення. Якщо сказано, що драйвер не виявлений або відсутня, то його доведеться перевстановити.
4
Якщо з драйвером відеокарти все нормально, то перевірте драйвер монітора. Процедура така ж, як і при перевірці драйвера відеокарти. Правий клік на іконці «Мій комп'ютер», далі «Властивості», «Обладнання» і «Диспетчер пристроїв». Виберіть «Монітори» і перевірте стан драйвера. У разі його відсутності потрібно буде зробити його установку. Для цих цілей скористайтеся додаються до монітора диском або скачайте відповідне програмне забезпечення на сайті виробника. Після завершення всіх цих операцій ви без проблем зможете виконати розтягнення екрана монітора.