Як пофарбувати нарощене волосся. Як пофарбувати волосся якщо вони нарощені.

Нарощені волосся можуть створити диво: жінка відразу стає молодшою і впевненіше, її зачіска пишніше і красивіше. Але жінки - дивні істоти, як тільки нарости волосся , відразу давай їх фарбувати. Природно, фарбування не є проблемою, просто потрібно це робити правильно.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - пензлик для фарбування.
Інструкція
1
Визначення якості нарощеного волосся. Даним пунктом не можна знехтувати. Адже якщо вам наростили штучні волосся , то важливо розуміти, що їх фарбувати не можна. Навіть легке тонування може призвести до плачевного стану: ваші волосся будуть схожі на мочалку, і нічим ви не зможете їм допомогти (адже природного харчування у них немає).
2
Якщо ви володарка натуральних нарощеного волосся, вам потрібно пам'ятати: щоб зберегти їх після фарбування, необхідно користуватися «м'якими» («малопроцентний») фарбами. Найкраще вибирати фарбу, яка буде всього на кілька тонів відрізнятися від вашого кольору волосся. Завдяки цьому, можна домогтися дуже гарного результату: ваші природні і нарощені волосся виглядатимуть однаково красиво.
3
За допомогою пензлика нанесіть необхідно нанести фарбу на всю довжину нарощених волосся. Важливо пам'ятати, що не можна наносити фарбу на капсулу (місце, де кріпляться нарощені волосся ). Під впливом фарби, капсула може зруйнуватися.
4
Фарбу на нарощених волоссі потрібно тримати менший час, ніж на природних волоссі. Тому, стежте за часом і не зашкодить свої волосся .
Зверніть увагу
Обов'язково проконсультуйтеся з досвідченим фахівцем про те, яку фарбу краще брати і як проводити фарбування нарощеного волосся на дому. Пам'ятайте, що якщо у вас є гарантія на нарощене волосся в салоні, пофарбувавши нарощене волосся їх на дому, ви анулюєте її, тому найкращим варіантом буде звернутися в той салон де ви виробляли нарощування.
Корисна порада
Намагайтеся проводити забарвлення нарощеного волосся дуже акуратно: пошкодження капсул може привезти до того, що пасмо штучного волосся залишиться у ваших руках. Тому, якщо є можливість, покличте когось на допомогу. Фарбування таких волосся удвох буде набагато зручніше, і результат фарбування може бути набагато краще.
Жінці властиво мінятися. Сьогодні вона хоче бути жагучою брюнеткою, завтра - ніжною блондинкою, а післязавтра - засліплювати погляди оточуючих довгими рудими кучерями. Якщо колір волосся легко поміняти за допомогою спеціальних фарб, тоніків і шампунів, як бути з довжиною зачіски? На допомогу жінкам з короткими стрижками приходить дуже популярна на сьогоднішній день процедура - нарощування волосся. Нарощені пасма, до великої радості представниць прекрасної статі, теж можна фарбувати.
Інструкція
1
Вибирайте для фарбування нарощеного волосся тільки засіб, зміст оксиданта в якому не перевищує 6%.
2
Щоб уникнути відмінності у відтінках своїх і нарощених волосся, краще забарвити штучні локони до самої процедури їх нарощування. Отримавши результат на штучних пасмах, вам буде простіше підібрати правильне утримання барвника і оксиданта у складі засоби для фарбування власного волосся.
3
Віддайте перевагу різним шампуням і тонуючим засобам для фарбування волосся, ніж фарбі. Спершу випробуйте обраний засіб на маленькій пасма, щоб оцінити результат. Якщо вийшов колір вам сподобається, сміливо приступайте до фарбування решти нарощеного волосся. Після використання оттеночного шампуню не забудьте нанести на волосся лікувальний бальзам.
4
Якщо ви вирішили змінити колір нарощеного волосся за допомогою фарби, використовуйте для цього тільки якісні професійні засоби, придбати які можна в спеціалізованих салонах або перукарень.
5
Намагайтеся уникати кардинальної зміни кольору нарощених пасом, інакше вийшов результат може сильно вас засмутити. Тому приймайте рішення про глибину кольору «нових» волосся ще до їх нарощування.
6
Перед фарбуванням відокремте штучні пасма від натуральних. Потім нанесіть на своє волосся складу для фарбування і залиште його на них протягом 5-20 хвилин. Час очікування залежить від типу фарби. Далі розподіліть засіб для фарбування по довжині нарощеного волосся. Намагайтеся, щоб фарба не потрапила на місця кріплення штучних пасом.
7
З плином часу, необхідного для отримання бажаного відтінку нарощеного волосся, ретельно промийте їх, уникаючи сплутування пасом. Потім нанесіть на локони бальзам-закріплювач кольору і знову ретельно промийте волосся.
8
Після фарбування нарощеного волосся обов'язково користуйтеся різними засобами для підтримання їх відтінку.
Зверніть увагу
Забарвлювати можна тільки якісні нарощене волосся.