Як виглядати завжди відмінно.

Для того щоб завжди виглядати на відмінно і залишатися задоволеною відображенням у дзеркалі, досить щодня приділяти собі коханій небагато часу. Це не складе великої праці. Просто введіть в звичку починати ранок і закінчувати день з догляду за своєю зовнішністю.
Інструкція
1
Найчастіше вік жінки видає її шкіра. Тому дотримуйтеся декількох правил, для того щоб підтримати її еластичність і чистоту. Перед сном обов'язково зніміть макіяж і нанесіть на обличчя нічний крем. Один раз на місяць проводите чистку обличчя і щотижня процедуру пілінгу. Врахуйте, що самостійна чистка шкіри може привести до плачевних результатів. Найкраще відвідувати косметичний салон, де вашою шкірою займуться професійно. А в домашніх умовах не забувайте балувати обличчя поживними масками.
2
Якщо ви не можете дозволити собі відвідувати перукарні, навчитеся самі робити манікюр і педикюр. Доглянуті нігті додадуть вашої зовнішності шарму. Не забувайте і про депіляції. Красива жінка з волохатими ногами справляє дуже дивне враження. Якщо ви не володієте талантом перукаря, хоча б раз на два - три тижні вдавайтеся до послуг майстра.
3
Навіть повна жінка може виглядати відмінно, якщо володіє при цьому статтю. Не давайте своїм м'язам розслаблятися. Займайтеся фізичними вправами. Для підтримки форми досить невеликий зарядки вранці або легкої пробіжки. Ну, а якщо ви вирішили досягти ідеалу, змініть схему живлення. Виключіть з меню продукти, що містять крохмаль і жири. Не дозволяйте собі піддатися спокусі поїсти чогось солоденького.
4
Намагайтеся не відставати від останніх модних течій. І не нарікайте на недолік фінансів, щоб постійно міняти свій гардероб. Не треба купувати всю новий одяг кожен сезон. Досить придбати кілька речей, які будуть поєднуватися з іншими. А якщо ви відмінно шиєте або в'яжете, у вас взагалі не повинно виникнути проблем зі зміною гардероба.
5
При всіх ваших стараннях картину можуть зіпсувати тьмяне, ламке волосся. Для того щоб уникнути проблеми і повернути свої волоссю блиск, щодня робіть масаж голови звичайної масажною щіткою. Купуючи шампунь, фарбу та інші косметичні засоби для догляду за волоссям, орієнтуються не на ціни, а на то підходять вони чи ні до вашого типу волосся.