Як плести косу з чотирьох пасм.

Чим довше волосся, тим більше варіантів зачісок можна з них зробити. Один з нескладних, але дуже красивих - заплести косу . Щоб пожвавити традиційне про неї уявлення, спробуйте зробити її з чотирьох пасом.
Інструкція
1
Розділіть чисті зачесане волосся на чотири рівні пасма. Переплетіть між собою дві середні з них. Для цього третю пасмо праворуч заведіть під другу. Першу пасмо (сама права) заведіть за ту, що тепер стала другий праворуч. Ту ж саму пасмо (та, що була першою, а стала другою) заплітаємо над третьою. Четверта пасмо, яка досі не брала участь в плетінні, кладеться поверх третьою. Оскільки в процесі пасма часто міняються місцями один з одним, заплітають їх, зберігаючи постійну нумеровку зліва направо. Це допоможе не заплутатися, адже одна і та ж пасмо не може бути тільки першою і т.д.
2
Після того як у плетінні «прийняли участь» всі чотири пасма, продовжуйте процес за аналогією. Тобто, дві середні пасма заплітаються один з одним так, щоб третя праворуч опинилася під другий. Далі - перша пасмо йде під другу і виявляється в середині. Потім дві середні пасма сплітаються також, як і в перший раз: друга праворуч кладеться поверх третьої і сама стає третьою. А четверта пасмо заплітається поверх третьої і опиняється в середині. Після цього, якщо ви все зробили правильно, вже можна розглянути фрагмент майбутньої коси.
3
Третій крок повторює попередні. Спочатку сплітаються дві середні пасма (3 під 2), потім перша з другої (1 під 2), потім друга з третьою (2 над 3), потім четверта з третьої (4 на 3). Кроки повторюються до тих пір, поки всі чотири пасма не стануть короткими. Щоб не збитися, запам'ятайте, що перша пасмо праворуч завжди «йде» вниз, а остання - наверх. Під час плетіння крайні пасма повинні опинятися в середині коси. Коли процес буде завершений, закріпіть вийшла красу на кінці шпилькою або гумкою.
Корисна порада
Щоб визначити, чи правильно ви заплели косу, уважно розгляньте її. Кожна фаланга повинна бути копією попередньої.