Як підписати торт. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Отримати красивий іменний торт буде дуже приємно близькій вам людині. Прикрасити торт написом зовсім не складно. Варто лише проявити фантазію і терпіння.
Вам знадобиться
  • кондитерський мішок або корнетик з паперу;
  • крем;
  • харчовий барвник;
  • фрукти і ягоди;
  • шоколад;
  • конфетті;
  • горіхи.
Інструкція
1
Крем і шоколадна глазурь.Чтоби зробити напис з крему або шоколадної глазурі, вам знадобитися спеціальний кондитерський мішечок для крему. Якщо його немає під рукою, то можна згорнути корнетик з щільної тонкого паперу і зробити маленьку дірочку на кінці. Приготуйте крем з збитого білка з цукровою пудрою. Він повинен вийти досить густою. Якщо ви хочете щоб крем був кольоровий, можна додати в нього харчові барвники. Розділіть весь крем на кілька частин, в кожну частину додайте певний колір барвника. Заповніть кремом кондитерський мішечок або паперовий корнетик і акуратно виводите букви або візерунки на торт е. Якщо якась деталь не вийшла, то зніміть її акуратно ножем. Також ви можете зробити напис та цифри з шоколадної глазурі, а вільне місце заповніть квітами з крему.
2
Фрукти.Фрукти добре поєднуються з йогуртную кремом. Для того щоб зробити написи на торт е фруктами, вибирайте тверді плоди. Для цього можна використовувати і ягоди. Краще не використовувати фрукти, які швидко чорніють і псуються. До таких фруктам відносяться яблука, персики, банан. Вам підійдуть ківі, полуниця, ананас, журавлина, смородина, малина. Великі фрукти слід нарізати кубиками, полуницю краще розрізати на часточки, а ягоди використовуйте цілком. Викладіть напис зі шматочків фруктів і ягід, поруч викладіть візерунки з дрібних ягід.
3
Конфетті і орехі.Ви можете викласти напис із конфетті і горіхів. Перевага таких букв полягає в тому, що вони не змажуть і не розтануть. Горіхові букви можна прикрасити квітами з крему.
4
Шоколад.Залейте розтоплений шоколад в кондитерський мішок і зробіть напис на промасленим папері. Потім помістіть папір в холодильник, щоб букви добре застигли. Потім акуратно перекладіть готові букви на торт .