Накрохмалене плаття: Як домогтися ефекту.

Накрохмалені речі дуже зручні: вони менше брудняться і зберігають форму. Насправді, крохмалити речі не так вже й важко: потрібно тільки знати кілька секретів. Оволодівши ними, ви без проблем зможете накрохмалити будь-яку річ.
Вам знадобиться
  • - крохмаль;
  • - вода.
Інструкція
1
Візьміть 1 чайну ложку крохмалю (краще всього картопляного, а не кукурудзяного чи якогось іншого) і розведіть його в літрі холодної води. Найкраще брати саме холодну воду, адже в ній ви без проблем зможете розвести крохмаль повністю, і не будете боротися з грудочками.
2
Літр води з розведеним крохмалем, вливайте в каструлю і на газу грійте. Не доводьте до кипіння. У каструлю додають ще води - в залежності від того, наскільки сильно вам потрібно накрахмалить плаття , стільки й води долийте. Пам'ятайте: чим більше води - тим менше ефекту від крохмалю.
3
Обов'язково постійно заважайте вміст каструлі, дочекайтеся такого стану, щоб клейстер став прозорим. Якщо у вас клейстер каламутний - потримайте його ще деякий час на газу, не забуваючи помішувати його.
4
Коли клейстер буде готовий, остудіть його до потрібної температури і перелийте в таз. Саме в нього вже можна пускати плаття . Після перевірки, що плаття повністю просочилося клейстером, ніжно відіжміть його і висушіть.
5
Після того, як плаття висохло, акуратно збризніть його водою і можете приступати до прасування, але гладити плаття необхідно досить акуратно. Тому необхідно використовувати дбайливі програми для прасування і не намагайтеся максимально ідеально випрасувати плаття .
Зверніть увагу
Будьте дуже акуратні в пропорціях крохмалю для приготування клейстеру. Адже в даній статті наведені пропорції для сукні, інші види одягу потрібно крохмалити в клейстері, виготовлених в інших пропорціях.
Корисна порада
Для того щоб спростити процедуру приготування клейстеру, використовуйте холодну воду на початку приготування. Так ви витратите менше часу на боротьбу з грудочками. І пам'ятайте, що відмити каструлю, де варився клейстер, вам буде набагато простіше, якщо ви її наповніть холодною водою відразу після того, як перелили клейстер в таз.