Як розрахувати кінські сили. у чому обчислюється швидкість кінських сил.

Кінські сили - основний параметр для розрахунку потужності автомобіля. Як правило, ця величина вказується у всіх технічних документах транспортного засобу. Однак іноді трапляється так, що розрахунок кінських сил визначається в кіловат на годину. Або, наприклад, машина пройшла певний апгрейд, після якого її потужність збільшилася. У цих випадках автовласники розраховують заново потужність автомобіля в кінських силах.
Інструкція
1
Збираючись розрахувати кінські сили свого автомобіля, скористайтеся російської та європейської системою виміру. У ній одна "кінь" визначається як 75 кг х м/с. У перекладі на наукові вимірювання це означає, що одна кінська сила дорівнює потужності, якої достатньо для того щоб підняти вантаж масою 75 кг на висоту 1 метр за 1 секунду часу. Також "коней" переводять ще й в кіловати. Згідно такому перекладу 1 к.с. дорівнює 735,5 Вт або 0,735 кВт. А от максимальна швидкість, яку може розвинути звичайна кінь, називається котлової кінської силою.
2
Відповідно з цим можна отримати значення потужностей шляхом перекладу. Так, наприклад, якщо потужність автомобіля вказана в кіловатах, то для переведення її в "коні" потрібно вказане значення в кВт розділити на 0,735 і отримаєте число кінських сил в даному автомобілі.
3
Один з найпростіших способів, як можна розрахувати потужність двигуна в кінських силах (особливо після проведеного тюнінгу) - це відправитися на пункт технічного сервісу або огляду. Там є спеціальні комп'ютерні установки, які і визначають кількість "коней". Для цього потрібно поставити автомобіль на платформу пристрою і натиснути на педаль газу до упору. За час, який працює машина, комп'ютерний механізм зробить всі необхідні заміри і повідомить вам результат.
4
Заради інтересу ви можете розрахувати не тільки потужність свого автомобіля, але і свою власну. Щоб правильно провести розрахунки, вам потрібно заміряти час (t), за яке ви зможете пробігти драбину певної висоти (h). Після чого отримані значення необхідно вставити в формулу: m х h/t. m тут - це вага вашого тіла. Такий жартівливий тест допоможе вам розрахувати наскільки ви витривалі і швидкі в своїх пересуваннях. До того ж такі кумедні підрахунки можуть стати відмінним розвагою для сімейного вечора, коли ви можете для кожного члена родини розрахувати його потужність.