Як зробити шпаргалку для телефону.

Підготовка до здачі іспиту - процес хвилюючий, але цікавий. Зробити шпаргалки з відповідями на питання білетів під силу кожному студенту або школяру. Навіть якщо на іспиті не буде можливості скористатися шпаргалкою, записаний матеріал все одно відкладеться в пам'яті. Крім того, шпаргалка, виконана в електронному вигляді, може допомогти всім студентам, що здають іспит.
Інструкція
1
Підберіть матеріал, який ви будете вписувати в шпаргалки. Якщо у вас є список всіх питань до іспиту, підготуйте відповіді на них. Буває, що іспит включає в себе теоретичну частину (письмова або усна відповідь на питання) і рішення будь-яких завдань з використанням формул, теорем і т.д. Не зайвим буде зробити список формул, які мають відношення до даного курсу і можуть знадобитися при обчисленнях.
2
Створіть на комп'ютері документ, який стане майбутньою шпаргалкою. Документ буде містити відповіді на питання, тому він повинен бути текстовим. Вибирайте той формат файлу, який зможе відобразити ваш телефон. Більшість телефонів відображають формат txt за допомогою спеціальних програм, які можна знайти в інтернеті для конкретної моделі телефону . Враховуйте те, що у файлі з розширенням .txt буде текст без картинок. Формули можна надрукувати за допомогою букв російського і латинського алфавіту, розділових знаків та інших стандартних символів. Якщо у вас на іспиті буде смартфон або КПК, скористайтеся іншими форматами файлів, в яких можливе відображення картинок і формул.
3
Надрукуйте відповіді на запитання. При невеликій кількості запитань (приблизно до двадцяти) зручно кожен новий відповідь створювати в окремому файлі. Якщо питань багато, то краще систематизувати їх, розбивши на теми. У кожному файлі буде окрема тема зі своїми відповідями. Якщо провести систематизацію досить складно, записуйте всі відповіді в один файл. При цьому важливо враховувати те, що в програмі телефону , якій буде відкриватися файл, має бути пошук по словам. Інакше ви ризикуєте витратити багато часу на пошук відповіді, гортаючи весь документ.
4
Присвойте імена всім створеним файлам. Найкраще в імені файлу писати питання квитка, наприклад «Закони Ньютона.txt» або «Основні постулати теорії относітельності.doc». Бажано використовувати транслітерацію, оскільки деякі телефони некоректно відображають російські назви файлів.
5
Скопіюйте шпаргалки на телефон. Зробити це можна за допомогою USB-кабелю, технології Bluetooth або мережі Wi-Fi, в залежності від технології, яку підтримує ваш телефон. Перевірте, чи коректно відображається вміст файлів на екрані телефону .
6
Шпаргалку, виконану в паперовому вигляді, можна заховати в мобільному телефоні. Відповіді або формули потрібно написати на невеликому листку паперу, акуратно скласти його і розмістити в корпусі телефону , наприклад під кришкою, яка закриває акумулятор. Також можна приклеїти шпаргалку скотчем на задню кришку мобільного телефону або, якщо корпус телефону розкладається, приклеїти її з внутрішньої сторони розкладаємо частини (наприклад, заклеїти екран і клавіатуру).