Як оформити портфоліо для початкової школи.

Дуже часто, щоб потрапити в перший клас школи , особливо престижною, батьків учнів просять принести портфоліо. Воно необхідне вчителям для того, щоб зрозуміти, наскільки розвинений малюк і що він вміє.
Інструкція
1
Акуратніше всього виглядатиме портфоліо, виготовлене в програмі Power Point і роздруковане на кольоровому принтері. На титульному аркуші великим шрифтом зробіть напис "Портфоліо", вкажіть прізвище та ім'я сина чи доньки і поставте вік. Розмістіть на обкладинці портрет дитини.
2
Наступний лист назвіть "Досягнення". Тут розмістіть фотографії кращих виробів з пластиліну, малюнки, виробів з дроту і тканини. Додайте сюди картинки сніговиків, зліплених дитиною, пісочних замків, а так же його кулінарні шедеври. Все, що малюк зробив своїми руками, і у нього вийшло добре, заслуговує бути вміщеним в портфоліо.
3
Досягнення дитини займуть у вас кілька сторінок. Наступна рубрика портфоліо - "Курси". Сюди помістіть інформацію про успішне закінчення розвиваючих занять, уроків іноземної мови, співу, ритміки, відвідуванні ізостудії. Якщо є сертифікат, обов'язково відскануйте його і додайте в презентацію. Оформіть ці сторінки фотографіями з занять, концертів, урочистих вечорів.
4
Далі йде розділ "Особливі успіхи". Можливо, ваша дитина швидше за всіх бігає. Або з трьох років вміє читати. Або пише. Або знає англійську. Обов'язково опишіть тут всі знання і навички, якими володіє малюк.
5
"Загальна інформація". Тут помістіть все, що не увійшло в попередні блоки. Основний упор варто зробити на адаптації малюка до нового довкілля. Як він знайомиться з людьми. Чи є у нього проблеми в спілкуванні з однолітками. Екстраверт він чи інтроверт. Як краще почати розмову з дитиною, щоб він пішов на контакт і т.д. Будь-які відомості, які допоможуть вчителю подружитися з учнем, додайте в цей розділ.
6
"Відомості про батьків". Тут у більшості шкіл просять вказувати місце роботи мами і тата, посада та середній дохід. Писати точну інформацію чи ні, вирішуйте самі. На жаль, до сих пір деякі навчальні заклади вважають своїм обов'язком зібрати з батьків побільше грошей. З яких лише невелика частина дійсно йде на охорону та благоустрій школи . Якщо там, куди йде вчитися ваша дитина, таке не практикується, то приховувати рівень заробітної плати не варто.