Як написати оголошення.

Існує безліч способів і місць для розміщення оголошень. Це і спеціальні газети (платні і безкоштовні), та сайти, і стенди ... Зрештою можна повісити оголошення і на стіні будинку. Але де б не було розміщено оголошення , воно знайде свого адресата тільки в тому випадку, якщо буде правильно написано.
Інструкція
1
В першу чергу зверніть увагу на обсяг вашого оголошення. Чим коротше воно буде, тим більше вірогідність, що буде прочитано. Оптимальний обсяг - від 150 до 200 символів (з пробілами). Для дошок оголошень на сайтах допустимо і більший обсяг - до 800 символів.
2
Якщо ви ставите своє оголошення не так на стіні будинку, а на спеціалізованих дошках оголошень (будь то в газеті чи на сайті), правильно виберіть рубрику. Навряд чи замітка про продаж квартири знайде свого покупця в рубриці «Здаю житло».
3
Складіть своє оголошення так, що б в ньому не тільки були перераховані запропоновані товари, послуги або роботи, а й коротко описані їхні відмінні риси. Так, якщо ви продаєте шафа, вкажіть, з якого дерева він зроблений чи якого він кольору.
4
Не забудьте вказати контактний телефон. Буде краще, якщо телефон стільниковий.
5
При розміщенні оголошення на вуличних стендах зробіть відривні купони з номером телефону. На цьому ж купоні перерахуйте товари або послуги, які ви пропонуєте.
6
Постарайтеся зробити так, щоб ваше оголошення виділялося серед інших подібних заміток. Для цього ви можете вибрати оригінальний шрифт або яскравий фон. Помістіть вашу пропозицію в рамку. Вставте фотографію.
7
Якщо ви вирішили опублікувати оголошення в різних газетах (на сайтах), для кожної газети (або, відповідно, сайту) складайте свій текст. Люди, які хочуть щось придбати розглядають безліч пропозицій. І якщо на одній дошці ваше оголошення їх не зацікавило, то є можливість, що воно зацікавить в іншому варіанті.
8
Ще один нюанс. Якщо ви публікуєте на сайтах, ключове слово повторіть кілька разів, адже користувач інтернету буде шукати потрібну пропозицію через пошукову систему. Але не захоплюйтеся - оголошення має бути читабельним.