Як залучити більше грошей.

Щоб дізнатися - як залучити багато грошей , для початку припиніть скаржитися на долю. Зрозумійте - все, що трапляється у вашому житті відбувається тільки з вини вас або завдяки вам. Візьміть відповідальність на себе і побачите, як стане змінюватися на краще ваш добробут.
Інструкція
1
Розчистити простір в будинку для вступу грошей . Викиньте весь старий мотлох, віддайте старі книгу, одяг, якими ви не користуєтеся вже багато років. Зробивши це, у вас з'явиться потреба і можливість покупки нових речей. На роботі підтримуйте порядок на своєму робочому столі - на ньому має бути все тільки найнеобхідніше. Якщо відчуваєте невпевненість на своєму робочому місці - повісьте ззаду вас над столом картину з гірським пейзажем - це зміцнить ваше положення.
2
Тепер позбудьтеся від шкідливих фінансових установок і переконань. Вони породжують певні думки, а ті призводять до небажаних вчинків. Наприклад, установка «Гроші - це зло». Замініть її на таку: «У правильних руках гроші творять добро і чудеса». Важливо, щоб ваші переконання з приводу грошей були позитивними і викликали душевний підйом.
3
Задавши питанням - як залучити великі гроші, відповідь ви знайдете у своїх потребах і бажаннях. Наступний крок - керуючи своїми думками, сміливо ставте перед собою фінансові цілі. Для цього дізнайтеся - чого насправді ви хочете для себе. Уявіть один день з вашого забезпеченого майбутнього. Що і хто вас оточує? В якому будинку ви живете? Чим займаєтеся?
4
Тепер у вас є до чого прагнути. Для виконання ваших бажань поставте собі мету - через 10 років у мене буде те-то і те-то. А в такому-то році я доб'юся того-то й того-то. Для того, щоб досягти своєї мети, подумайте - що я можу зробити для її виконання в найближчий рік, місяць, тиждень? Подумайте, як заробити гроші. Зробіть сьогодні те, що в ваших силах і наблизить вас до мети. Приміром, знайдіть собі підробіток, продайте річ, яка давно вами не використовується, влаштуйтеся на більш вигідну роботу, відправте резюме.
5
Не проходьте мимо красивих речей, будинків, машин, а дивуйтеся і захоплюйтеся. Приміряйте їх до себе. Щоб привернути до себе більше грошей , використовуйте можливості фен-шуй. Південно-східна сторона будинку зазвичай відповідає за добробут. Поставте там символ, пов'язаний з грошима. Наприклад, грошове дерево, штучний водоспад, акваріум. Заведіть собі добротний гаманець, в якому буде зручно грошам. Тримайте там більше грошей , наприклад, 5000 або 10000. Позбавтеся від страху, що ви їх потеряете- страх заважає залучати гроші.
6
Навчіться рахувати гроші. Це дуже важливо, тому що ви будете точно знати - скільки до вас грошей прийшло і з яких джерел. А так само - скільки і куди грошей пішло. Ось побачите - коли ви будете щодня вести облік своїх доходів і витрат, кількість відхідних грошей в «нікуди» у вас точно зменшиться. Зате ви будете бачити - де можна заощадити. Гроші будуть ще й залишатися.
7
Ці гроші відкладайте «на щасливе майбутнє». Ні в якому разі не на «чорний день». Вони можуть стати в нагоді і на непередбачені витрати - хвороба, поїздка, терміновий ремонт. Тобто певна сума грошей у вас повинна завжди бути в наявності так, щоб її можна було швидко взяти.
8
Коли у вас буде ця сума, можете подумати про пасивний дохід, тобто про внесок в банк під великі відсотки. Тільки не забувайте про приказці «Не клади яйця в одну корзину». Краще зробіть кілька внесків у різні банки. І обов'язково позбудьтеся від кредитів на споживчі потреби і авто-кредити - це той тягар, який тягне вас вниз. Інша справа, якщо ви взяли кредит для розширення свого бізнеса.Виполняйте наші рекомендації, і тоді гроші полюблять вас.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4_dkeU2sX7k
Зверніть увагу
Процес залучення грошей досить складний, але повністю залежить від ваших думок, бажань та вчинків. Не впадайте у відчай, якщо у вас не відразу буде виходити. Буде потрібно велике бажання і терпіння.
Корисна порада
Ловіть себе на думках, коли внутрішній голос вам каже: "Я недостатньо хороший"; "Я недостойний високого рівня життя". Намагайтеся відразу замінювати їх новими репліками: "Якщо я захочу, то зможу"; "Я почну з малого, але досягну, що запланував".
Так уже склалося в Росії, що забезпечити себе і свою сім'ю, працюючи тільки за зарплату, вельми проблематично, а в деяких випадках і зовсім неможливо. Саме тому все більше росіян з кожним днем замислюються про відкриття свого бізнесу , от тільки у більшості справа закінчується, не встигнувши початися, - немає джерела фінансування. Воно й зрозуміло - не вистачає грошей на життя, а тут ще й бізнес буде все з'їдати, і ще невідомо, чи принесе він у майбутньому бажаний дохід. Але гроші на відкриття своєї справи при бажанні може знайти кожен.
Вам знадобиться
  • Перш ніж шукати фінанси складіть чіткий і продуманий бізнес-план - це ваш головний інструмент, який рано чи пізно змусить інвесторів розщедритися. Також запасіться залізним терпінням, адже без нього за бізнес братися не потрібно, та й ніхто вам відразу гроші в кишені класти не буде.
Інструкція
1
Візьміть кредит в банку не розвиток малого бізнесу. На сьогоднішній день у всіх більш-менш солідних банках розроблені спеціальні умови по бізнес-кредитуванню. Проаналізуйте всі пропозиції, представлені функціонуючими в вашому місті банками, і виберіть найбільш вигідне. Варто зазначити, що бізнес-кредити видають або під заставу нерухомості або вже наявного бізнесу, або за дорученням якої-небудь солідній компанії, керівництво якої, ознайомившись з вашим бізнес-планом, порахувало ваша справа перспективним і погодилося представляти ваші інтереси перед кредиторами. Звичайно ж, існують банківські організації, що надають кредитування бізнесу без застави та поручителів, але відсотки в таких випадках зашкалюють за немислимі значення.
2
Шукайте інвесторів серед тих, кого може зацікавити ваш проект. Для прикладу, не одна студія веб-дизайну вже виникла завдяки співпраці з інвесторами, які знають, що навколо веб-розробок зараз крутяться неабиякі доходи, і надають розробникам кошти, приміщення, комп'ютери, доступ в інтернет і все, що необхідно для робочого процесу. Доходи в такому випадку діляться за обумовленою схемою: наприклад, вкладникові 40%, а веб-розробнику 60%. Знову ж таки, головне - знайти цільового інвестора, який не пошкодує коштів для вкладень в ваша справа.
3
Використовуйте дохід, який приносить ваш бізнес, для його ж розвитку. Повірте, краще не отримувати нічого першого 1.5 року, ніж все, що залишився час існування вашої справи задовольнятися копійками, які були отримані з незміцнілого проекту.
4
Беріть участь в різних конкурсах стартапів. Наприклад, непогане фінансування можна отримати в союзі підприємців «Опора Росії». Але гроші отримають тільки найдостойніші проекти, тому будьте готові довести, що ваша справа просто сяє перспективністю. Також не зайвим було б звернутися за фінансуванням у венчурний фонд.
5
Залучайте в свою справу особисті кошти або кошти своїх друзів, знайомих (само собою, на вигідних для них умовах). Нічого страшного не станеться, якщо ви звернетеся за фінансовою допомогою в сім'ю, адже коли ваш бізнес почне набирати обертів, левова частка ваших доходів буде відходити саме вашим близьким.
Зверніть увагу
Будьте обережні - кругом повно шахраїв, які тільки й шукають бізнесменів-початківців. Та й взагалі, підприємництво в Росії - дуже ризиковане заняття.
Корисна порада
Бізнес - дуже похвальне заняття, яке тренує особистісні якості людини, зводячи його на щабель вище суспільства обивателів. Але не варто з головою іти в підприємництво, пам'ятайте про сім'ю і рідних, адже за підтримки близьких вам підкориться будь-яку справу.