Як ловити рибу в море. Як ловити рибу коли біля берега твань.

Багато хто думає, що морська рибна ловля нічим не відрізняється від річкової. Однак це далеко не так. Риба в море водиться далеко не скрізь. Крім того, кількість риби залежить і від погодних умов. Рибаку, насмілився зайнятися риболовлею в море , необхідні специфічні знання та навички, що не купуються під час річкової рибної ловлі.
Інструкція
1
На відміну від річкової, морська рибалка має низку особливостей. Якщо людина живе далеко від моря або океану, то він знайомий ними лише в теорії. На практиці все значно сложнее.Еслі в річці рибу зазвичай ловлять з берега, то в море за унаслідок припливів і відливів риба поблизу берега майже відсутня. Тому в пошуку риби багато рибалки виходять у відкрите море . Однак, є такі місця, де будь рибалка-любитель може зловити рибу і з берега або поблизу від нього. Наприклад, такими є скелясті береги, оскільки там, як правило, глибина більше і є твань. Звертайте також увагу на тихі заводі. В галасливих містах і селищах риба не мешкає, тому кращий улов буде в селі або аналогічному тихому районі.
2
В морях, в основному, рибалять за допомогою снастей. Якщо ж ви бажаєте ловити рибу вудкою (а рибалки-спортсмени надходять тільки так), використовуйте лише надійні гачки і волосінь. Оскільки сіль роз'їдає всі рибальські приналежності, то їх після кожної рибалки їх слід промивати теплою прісною водою і витирати насухо. Крім того, використовуйте гачки не менше шостого розміру, а волосінь - не тонше 0,2 мм.
3
Щоб себе убезпечити, не виходьте на острови, віддалені від суші. Навіть саме спокійне море може раптово почати штормити. Особливо небезпечно ловити рибу в момент припливу, незважаючи на те, що саме в цей період майже вся риба прибуває до берега. Якщо ж ви впевнені у своїх силах, при лові в ході припливу використовуйте не поплавнее, а приливну вудку. На відміну від поплавнее, приливна вудка здатна утриматися в найсильніший шторм за відсутності людини, а потім ви через кілька годин з можете перевірити улов. Для цього в період відпливу закиньте її в море і зачепите за брилу. Потім покиньте місце лову і дочекайтеся штилю. Коли море заспокоїться, перевірте улов.Рибалка на море - це не тільки азарт, але і безліч нових екстремальних відчуттів. Крім того, будь-яка риболовля корисна для здоров'я і підвищує кваліфікацію спортсмена.