Як підписати фотографію на пам'ять. підписати фотографію віршем.

Фотографія є не тільки приємним спогадом, але і може служити знаком уваги для знайомих або близьких. Якщо в якості подарунка обраний гарний знімок, хорошим тоном буде зробити на ньому відповідний напис. Надалі картка буде символізувати вас і нести теплоту зустрічі і відносин. Як підписати фотографію на пам'ять?
Інструкція
1
Якщо ви підписуєте в дар реальну фотографію , а не віртуальну, найкраще це зробити від руки своїм почерком. Картка при цьому буде оригінальна, неповторна, а ви проявите індивідуальний підхід до людини. Зараз це особливо цінується, адже справжня фотографія несе тепло вашої особистості. Ви можете написати на картці час і місце зйомки, імена та прізвища зображених людей, назва заходу або опис події. Коли даруєте знімок дитини, вкажіть, скільки йому місяців, його зріст і вагу.
2
Підберіть відповідні за змістом вірші або анекдот в тему фотографії. За настроєм можна написати цитату відомого людини, яке-небудь мудрий вислів. Можливо, зі знімком пов'язана ціла історія, напишіть її.
3
Проявіть фантазію, використовуйте нестандартні методи. Наприклад, виріжте великі літери з газети, складіть дарчий напис і приклейте на звороті знімка. Можна також поставити особисту печатку або намалювати фігурку, що символізує вас.
4
Іноді фотографію дарують в альбомі, щоб господар заповнив сам залишилися порожні сторінки. Як правило, такий презент роблять дуже близьким людям. У даному випадку можливе багато варіантів для прояву своїх творчих здібностей. До фотографії на полях альбому можуть бути підібрані тематичні предмети, речі з минулого. Наприклад, до фотографії дитини можна прикласти перший випав молочний зубок або ґудзик від улюблених брючек. Напис зробіть у спеціальному віконечку на полях, виходячи зі змісту зображення і предметів. Такий стиль оформлення альбомів отримав назву скрапбукінг.
5
Якщо ви підписуєте віртуальну фотографію , використовуйте для обробки знімків спеціальні комп'ютерні програми - Adobe Photoshop, Fotoimpact або те, що є на будь-якому ПК - Paint. Принцип додавання напису майже скрізь однаковий. Потрібно запустити програму і відкрити в ній фотографію . Далі натисніть інструмент «текст», виберіть колір і шрифт напису. Встановивши курсор в потрібне місце, викладіть думку. І не забудьте зберегти те, що зробили, натиснувши на відповідну кнопку. Як правило, технічну напис поміщають внизу справа. Вірші можна розмістити, виходячи з композиції фотографії.