Як намалювати зимові візерунки.

Зима - неперевершена художниця з розмальовування вигадливих візерунків на склі. Пластикові вікна не дозволяють повною мірою насолодитися красою морозних картин. І не кожен раз є можливість милуватися розписом в маленькому будиночку, закутавшись в плед з чашкою чаю. Що ж робити? Намалюйте зимові візерунки на папері.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби з пензликами.
Інструкція
1
Оберіть фарби гуаш. Вони дозволять зробити малюнок дійсно віддають холодом і дуже добре відокремлять тоненькі голочки зимового візерунка.
2
Розбавте синю фарбу водою. Шматочком поролону або широким пензлем, змоченими в цій фарбі, пройдіться по всьому листу, зображуючи фон. У нижній частині малюнка фон трохи затемните. У верхній частині проведіть світло-блакитну широку смугу. Зачекайте, поки фон добре висохне.
3
Намітьте олівцем по всьому малюнку в хаотичному порядку квіти з голчастими пелюстками. Квіти повинні бути різних розмірів. Пелюстки теж покажіть неоднаковими. Одні прорисуйте ялинкою, іншим голки прикріпіть тільки з одного боку. Також виберіть їм різні напрямки і різну пухнастість, як підкаже вам фантазія.
4
Візьміть тоненьку пензлик і прорисуйте візерунок тьмяно-блакитним кольором. Тепер яскраво-білою фарбою пройдіться по деяких голочки. З лівого боку і в центрі малюнка білизни додайте побільше. Поверх висохлої білої фарби проставте невеликі кружечки ніжно-блакитного і помаранчевого кольору. Таким чином створиться ефект гри переливання кольорів.
5
Намалюйте зимовий візерунок не прямими штрихами, а завитками. Врахуйте, що вони повинні бути різної величини і більш широкі, ніж голчасті візерунки. Додайте їх по всьому малюнку в хаотичному порядку або тільки по периметру вікна, залишаючи середину порожній. Розмалюйте візерунок аналогічно попередньої техніці.
6
Намалюйте зимовий візерунок, який розташований на склі, більш реалістично. Для цього виберіть точку, яка символізуватиме сонце. Намітьте його граничні лінії. Тепер яскраво-червоною фарбою пройдіться по наміченому контуру. Врахуйте, що пензлик повинна бути трохи змочена водою для розмивання контурів, які погано видно за морозним склом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ufjY_1ybjAA
Зверніть увагу
І здається, що основні морози ще попереду! Вранці, вийшовши на балкон, виявив на стеклах красиві зимові візерунки. А коли спостерігаєш красу природи - так хочеться поділитися цією нерукотворної красою і з іншими! За допомогою фотографій спробую це зробити.
Корисна порада
Не дарма кажуть, природа - найкращий творець! Візерунки, які з'являються на вікнах взимку, воістину ювелірна робота.
Прикрашати будинок до новорічних свят - одна з найдобріших сімейних традицій. Дітям довіряють наряджати ялинку, батьки розвішують гірлянди. У цій статті ми розповімо вам вам, як прикрасити вікна так, немов потрудився Дід Мороз.
Вам знадобиться
  • столярний клей
Інструкція
1
Щоб на вашому склі з'явилися справжні морозні візерунки , скористайтеся столярним клеєм, він має властивість зменшуватися в об'ємі при висиханні.
2
Для початку зробіть скло матовим, для цього обробіть його піском або вручну, або за допомогою піскоструминного апарату.
3
Далі, коли ви домоглися матовості скла, нанесіть шар столярного клею (це повинен бути досить міцний і гарячий розчин). Товщина шару, що наноситься повинна становити близько 2-3 мм.
4
Для того щоб виготовити міцний розчин столярного клею, просто на добу замочіть плитковий клей у воді, а потім злийте надлишки води і підігрійте розчин на паровій бані.
5
Щоб клей висох швидше, скло можна помістити в спеціальну сушарку і тримати там при температурі 50-60 ° С Після того, як клей висохне, ви зможете відірвати разом з ним тонку плівку скла
6
Однак врахуйте, що для подібних витівок згодяться тільки товсті шибки - подвійні або навіть потрійні. Якщо ви буде використовувати тонке скло, то клей по мірі висихання замість того, щоб відірвати лише тоненьку плівку, просто зігнеться сам лист скла. Згодом ви зможете використовувати клей, який відірвався від поверхні скла, просто додайте в розчин як мінімум 50% нового клею. Його, до речі, можна застосовувати при малярних роботах, у процесі розварювання оскільки відірвалася скла осядуть на дно і їх буде легко видалити.
Зверніть увагу
Створюючи такі візерунки, пам'ятайте, що подібні стекла будуть мати свої особливості. Наприклад, після того, як ви додали їм матовість, скла не будуть затримувати сонячних променів, світло буде розсіюватися під різними кутами. А при збиранні будьте особливо обережні, якщо ви вирішили протерти вікна, то пам'ятайте, що гострі краї візерунків можуть поранити вас.