Як з'єднати дев'ять точок чотирма лініями. зробити магніт своїми руками.

Завдання з'єднати дев'ять точок чотирма лініями часто зустрічається в старовинних книгах по цікавій математиці. Точки намальовані в три ряди і три стовпчики. З'єднувати їх потрібно прямими лініями, не відриваючи руки. Людина, що отримав таке завдання, інстинктивно прагне накреслити лінії в межах квадрата, утвореного точками. У даному ж випадку необхідно вийти за його межі.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець.
Інструкція
1
Намалюйте на аркуші 3 точки. Вони повинні знаходитися на одному рівні. Позначте їх зліва направо цифрами 1, 2 і 3. Під ними намалюйте інший ряд точок, ще нижче - третій. У вас повинно вийде щось на зразок квадрата. Точки стоять у кутках, на серединах сторін і в центрі. Другий ряд позначте цифрами 4, 5 і 6. Третій, відповідно, буде 7, 8 і 9.
2
Точка 9 знаходиться в правому нижньому кутку. Саме вона і буде початком лінії. Поставте в це місце олівець і почніть вести лінію, але не до сусідів по вертикалі або горизонталі, а по діагоналі, тобто до точки 5. Продовжіть лінію до точки 1. Перша пряма готова, залишилося намалювати ще три.
3
Другу пряму можна намалювати двома способами, результат буде один і той же. У першому випадку олівець буде рухатися вниз, до точок 4 і 7. Більшість любителів головоломок на цьому її і закінчують і намагаються далі повернути на діагональ. Вступити ж потрібно інакше. Продовжіть лінію вниз до точки, яка буде знаходитися на продовженні прямої, що з'єднує цифри 8 і 6.
4
З цієї точки, що лежить поза квадрата, проведіть третю пряму лінію. Вона перетне точки 6 і 8, а потім і продовження верхньої сторони. Тобто знаходиться вона на тій же лінії, що і цифри 1, 2 і 3, але правіше. З'єднайте її з усіма точками, що знаходяться на верхній стороні квадрата. Це і буде четверта лінія.
5
У другому випадку початкову лінію ведіть точно так само, з точки 9 в точку 1 через центр. Потім олівець перетинає точки 2 і 3 і рухається далі, за межі квадрата. Опинившись на лінії, яка є продовженням відрізка між точками 6 і 8, олівець малює третю пряму через ці точки і трохи далі. Потім повертає вгору, перетинає точки 7 і 4 і повертається до цифри 1.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IcvEObSR_qU
Зверніть увагу
Починати рух можна не тільки від точки 9, але і з будь-якого іншого кута квадрата.