Як зробити ефекти для кіно. Як зіграти роль в серіалі.

Сьогоднішній ринок переповнений засобами для відеомонтажу різної складності. Тому кожен користувач, незалежно від рівня підготовки, в змозі самостійно додати до свого аматорському кіно ефекти.
Вам знадобиться
  • Adobe After Effects або Sony Vegas Pro або Pinnace Studio
Інструкція
1
Підберіть програму для відеомонтажу. Безумовно, для отримання найкращого результату варто скористатися Adobe After Effects, як середовищем, що надає набольшую творчу свободу і найбільш потужний інструментарій. Середньому користувачеві прекрасно підійде Sony Vegas Pro, яка поєднує потужність професійного відеоредактора з доступністю і відносною простотою освоєння. Однією з найбільш дружніх до початківців можна назвати Pinnace Studio, інтерфейс якої інтуїтивно зрозумілий і вимагає не більше 10-ти хвилин на освоєння.
2
Перед початком роботи встановіть необхідні плагіни. Більшою мірою це стосується таких продуктів, як Sony Vegas і Pinnacle, тому на форумах можна знайти нескінченне число поліпшень, фільтрів і відеозаставок для цих програм. Варто потурбуватися про підключаються розширеннях заздалегідь, щоб не відриватися в процесі роботи і надати собі більше творчої свободи.
3
Відрегулюйте колірну гамму. При різних умовах зйомки (вулиця, будинок, вечір, туман) якість картинки, очевидно, виходить різним. Тому, щоб звести на «ні» проблеми, пов'язані з роз'єднаністю кадрів, варто ретельно обробити кожен Фрейм за допомогою відеофільтрів. Правильним чином відредагувавши колірну гамму зображення ви додасте навіть роликам, знятим на цифровий фотоапарат, визначений лиск і красу.
4
Використовуйте пакети спецефектів. Такі легко знайти на будь-якому форумі, присвяченому тій чи іншій програмі. Практично, вони працюють таким чином: користувач відкриває інструментарій з набором заздалегідь підготовлених ефектів, перетягує іконку одного з них на кадр і визначає властивості, такі як «розмір» або «тривалість». З мінусів прийомів подібного роду варто відзначити їх невисоку правдоподібність, однак при належній обробці кадру можна домогтися певної якості.
5
Вивчіть відеоуроки. Щоб зробити якісний спецефект іноді достатньо просто знайти видеоурок з докладним описом, «як». Перейшовши за запропонованою нижче посиланням ви знайдете безліч прикладів ефектів найвищого рівня. До кожного додається детальна інструкція по реалізації, і від вас буде потрібно лише слідувати плану. Регулярно користуючись подібними уроками, ви будете запам'ятовувати основні принципи роботи в програмі і зможете імпровізувати, використовуючи отримані навички.