Як зробити саморобний велосипед.

Якщо споруджувати велосипед з нуля, то потрібно відразу приготуватися до того, що робота буде досить складною. Але якщо в розпорядженні майстра є вже готові деталі для велосипед а, то зібрати його зможе практично кожен велолюбитель, який бажає кататися на ексклюзивному транспорті.
Вам знадобиться
  • -чертеж;
  • -колеса;
  • -металеві труби;
  • -прессовальная установка;
  • -апарат для зварювання металла;
  • -руль;
  • -педали;
  • -кресло;
  • -цепной механізм.
Інструкція
1
Розробіть креслення велосипед а, який ви будете збирати. Його варто малювати за допомогою професіоналів, адже дуже важливо врахувати ряд моментів - наприклад, балансування, розподіл навантажень, правильність з'єднання деталей.
2
Купіть стандартні колеса, а також ланцюговий механізм, оснащений провідною і відомою шестернями. Для рами потрібні трубки з металу різного діаметру. Придбайте відповідний матеріал і виготовте такі трубки згідно з кресленням. Щоб з'єднати раму, використовуйте точкове зварювання, скориставшись послугами професійного зварника.
3
Вилку для велосипед а зробіть за допомогою пресувальної установки і газового зварювання. Також підійду інструменти для кування металу. Після цього просвердлите дірки в рамі, щоб встановити провідну «зірочку» в рамі, а також кріплення для коліс в вилці і рамі. Врахуйте, що ці отвори повинні розташовуватися до осі рами строго перпендикулярно, а один до одного - паралельно.
4
Далі до рами прикріплюємо заздалегідь підготовлені кермо, сідло, педалі. Після цього необхідно навісити на велосипед ланцюговий механізм, встановити колеса і монтувати гальмівні пристрої. Транспортний засіб зібрано, але його ще потрібно випробувати.
5
Проїдьтеся по дорозі. Велосипед повинен добре триматися, не вести в сторону, педалі при цьому повинні вільно крутитися. Якщо все добре, то знову розберіть велосипед і починайте фарбування. При наявності проблем розберіть самостійно зроблений транспорт, постарайтеся знайти причини несправностей і усунути.
6
Аналогічно, але більш простим методом можна зібрати ексклюзивний велосипед , купивши готову раму з алюмінію і поступово навісивши всі потрібні компоненти. Такий транспортний засіб має свої плюси: наприклад, будь-яка деталь, яка зіпсувалася дуже легко і оперативно замінюється аналогічною.