Як придумати номер.

Будь-який виступ на сцені має бути ретельно підготовлена. Придумуючи свій номер , подбайте про те, щоб кожна хвилина вашого вступу була підпорядкована логіці розвитку сценічного події і відповідала темі номер а.
Інструкція
1
Визначте вид мистецтва, який ви будете представляти публіці. Якщо ви володієте кількома талантами, виберіть те, що вам більше до душі. Також орієнтуйтеся на склад усього концерту - ваш номер повинен вписуватися в нього органічно. Подумайте, яке уявлення припаде до смаку саме того типу глядачів (вікова або соціальна група), які очікуються на поданні.
2
Напишіть сценарій номер а. Навіть якщо ви будете перебувати на сцені дві хвилини, цей етап роботи не відміняється. У вашому номер е повинна бути зав'язка, розвиток події, кульмінація і розв'язка. Також можна зробити відкритий фінал - такі кінцівки виглядають досить ефектно. Ретельно обміркуйте образ свого героя - чим більше ви будете знати про його вигаданої долі, тим органічніше будете виглядати на сцені.
3
Придумайте елементи номер а для кожного етапу сценарію. Якщо є труднощі, зверніться за допомогою до фахівця в цьому виді мистецтва. Також продумайте переходи між ключовими моментами. У проміжку між кульмінацією і розв'язкою дію не повинно сповільнюватися або перериватися, глядач не повинен бачити, що в ці моменти ви вийшли з ролі і просто заповнюєте паузу.
4
Підготуйте реквізит для номер а. У цьому питанні також можна скористатися допомогою професіонала або розраховувати лише на власні сили. У кожному разі реквізит і костюм повинні бути готові заздалегідь, щоб номер не зірвався в останній момент.
5
Відрепетируйте свій виступ. Покажіть готовий результат своєму наставнику і зробіть показ для невеликої кількості глядачів - це можуть бути ваші рідні та друзі. Слідкуйте за їхньою реакцією і враховуйте зауваження, щоб виправити недоліки. Також можна записати свій виступ на відео - так ви зможете подивитися на себе з боку.