Як оформити шкільний альбом.

Шкільні роки хочеться залишити в пам'яті на все життя, адже швидше за все саме в цей період ви вперше закохалися, придбали справжніх друзів, дізналися багато важливого і цінного для вашого подальшого розвитку. У цьому вам допоможе шкільний альбом .
Інструкція
1
Ви можете, звичайно, придбати готовий барвистий шкільний альбом (їх зараз великий вибір). Але цікавіше буде виготовити його своїми руками, вкласти в нього свої любов, терпіння і старання. Тоді ваш альбом буде оригінальним, в єдиному екземплярі.
2
Придбайте альбом з щільними картонними сторінками.
3
Подумайте, як незвично, оригінально можна оформити титульний лист. Ви можете вирізати зображення всіх ваших однокласників і наклеїти їх. Підпишіть незвично, проявіть фантазію і гумор. Наприклад: «Наш Денис, самий незамінний чоловік у класі».
4
Зручніше буде включити в альбом зміст. Це спростить для вас пошук потрібної інформації.
5
Розподіліть весь обсяг сторінок, виходячи з тимчасових проміжків. Почніть збір інформації з першого класу, з святкової лінійки. Поступово, до випускного класу ви зберете справжню літопис шкільного життя.
6
Додайте там же зображення першої вчительки. Можна попросити її написати під фотографією побажання для вас.
7
В цей же розділ, про перші роки в шкільному житті, вклейте свої твори-мініатюри на теми «Мій перший день в школі», «Найулюбленіший урок», «Ким я хочу стати», «Мій найкращий і вірний друг »та ін. Добре буде, якщо до цих робіт ви докладете цікаві фотографії з відповідною тематикою.
8
Виділіть місце в альбом е для фотографій з різних свят та тематичних шкільних заходів. Наприклад, можна розмістити в альбом е знімки з походу, новорічного вечора, випускного з початкової школи і т.д.
9
Кожен розділ також варто підписувати. Наприклад, при переході в середню ланку з початкових класів можна написати: «Прощай, початкова школа! Я вже виріс! »
10
У наступному розділі вам потрібно буде вклеїти фотографії нових вчителів, адже їх у вас вже буде багато (з кожного навчального предмету). Тут же можна перерахувати нові навчальні дисципліни та написати свої відгуки від цих уроків.
11
Зробіть окремі вкладиші в альбом для ваших творчих робіт (малюнків, аплікацій), а також для рефератів, дослідницьких матеріалів, грамот і подячних листів за участь у різних конкурсах, конференціях, олімпіадах.
12
В кінці шкільного альбом а обов'язково залиште місце для побажань і цікавих висловлюваннях про вас від однокласників і вчителів. Цю сторінку ви зможете оформити перед випускним вечором.