Як завантажити музику в телефон з комп'ютера.

Сучасні мобільні телефони здатні замінити собою безліч гаджетів, значно полегшуючи життя їх користувачам. Практично в усі телефони є музичний плеєр залишається лише заповнити його музикою і насолоджуватися прослуховуванням.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер;
  • - usb-шнур або bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Для завантаження музики в телефон скористайтеся usb-шнуром, який йшов в комплекті з мобільним пристроєм. Для зручності підключення через usb-шнур скористайтеся диском з програмним забезпеченням, який постачається в комплекті з телефоном. Вставте штекер mini-usb в телефон, інший кінець шнура підключіть до комп'ютера. Відбудеться автоматичний пошук пристрою Plug and Play, і вміст телефону відкриється в окремому вікні. Якщо автоматичного відкриття вмісту не сталося, відкрийте «Диспетчер пристроїв» і клацніть правою кнопкою миші по ярлику комп'ютера. У контекстному меню виберіть пункт «Оновити конфігурацію устаткування».
2
Виділіть композиції, які потрібно «скинути» на телефон і копіюйте їх. Відкрийте папку Sounds (або «Музика») телефону і вставте скопійовані аудіозаписи. Скористайтеся функцією «Безпечне вилучення пристрою» для відключення телефону від комп'ютера.
3
Також для завантаження музики ви можете скористатися Bluetooth адаптером. При цьому ваш телефон повинен підтримувати передачу даних за допомогою Bluetooth-технологій. Встановіть програмне забезпечення адаптера з диска, який йшов в комплекті. Потім підключіть Bluetooth-адаптер через usb-порт комп'ютера. Відбудеться автоматичний запуск програми, у вікні, виберіть пункт «Пошук пристроїв». Bluetooth-пристрій телефону в цей момент має бути включено. Виберіть знайдений пристрій у вікні програми і клацніть по кнопці «Встановити з'єднання».
4
Підтвердіть підключення за допомогою телефону і приступите до передачі файлів. Клацніть по кнопці «Передати файли» у вікні програми, виберіть необхідні композиції і натисніть на кнопку «Передати по Bluetooth». Не забудьте підтверджувати прийом кожної композиції. Для додавання звукових файлів у музичний програвач виберіть пункт «Оновити бібліотеку».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lHAWXprLHLU