Як перевіряти спалах при покупці.

При покупці фотоапарата обов'язково потрібно перевіряти спалах . При ніж перевірка повинна проводитися в декількох режимах, зазвичай у трьох . Якщо ж ви купуєте спалах окремо, то і тут є свої тонкощі, на які слід звернути увагу.
Вам знадобиться
  • -вспишка;
  • -фотоаппарат.
Інструкція
1
Якщо ви купуєте професійний/напівпрофесійний фотоапарат, то насамперед необхідно вставити елементи живлення у відповідні відсіки і включити камеру. Тепер слід приступити безпосередньо до перевірки спалаху. Спочатку переконайтеся, що вона працює справно в автоматичному режимі. У такому випадку вона повинна сама включатися, якщо в приміщенні недостатньо світла. У той же час на вулиці при яскравому освітленні вона спрацьовувати не повинна.
2
Наступний етап - перевірка спалаху в примусовому режимі. Натисніть на кнопку примусового спрацьовування. Вона повинна давати ефект всякий раз при її натисканні. Якщо в якийсь момент спалах не спрацьовує, то велика ймовірність, що вона несправна.
3
Останній етап перевірки - відключіть спалах і зробіть кілька знімків при різному освітленні. В даному випадку про несправність буде свідчити мимовільне включення вспишкі.Еслі ви купуєте спалах окремо, то переконаєтеся, що вона відповідає вашій моделі фотоапарата. Протестуйте її при різних умовах. Зробіть декілька знімків, направивши спалах фронтально, тобто спалах повинна бути спрямована в бік предмета, який ви знімаєте. Потім протестуйте її при відбитому світлі - спалах при цьому дивиться в стелю, а підсвічування кадру проводиться за рахунок відбиття світла білою поверхнею. В обох випадках все має спрацьовувати справно і з першого разу.
4
При покупці спалаху, яка вже була у вжитку, спробуйте з'ясувати у власника, в яких умовах він найчастіше знімав. Якщо фронтально, то спалах швидше за все в хорошому стані, а от якщо він її весь час крутив і користувався відбитим світлом, то ніяких гарантій немає. Саме тому краще купувати спалахи з рук у любителів, а не у професіоналів.
Практично всі зовнішні спалахи набагато могутніше і яскравіше, ніж вбудовані. Однак вони володіють різною потужністю, що є головною їх характеристикою. Тому що чим потужніший буде спалах, тим більш масштабні приміщення можна висвітлити за допомогою неї і тим більше далеко розташовані об'єкти підсвічувати.
Інструкція
1
Перевірте спалах на сумісність з вашим фотоапаратом. Зрозуміло, що якщо купувати пристрій тієї ж марки, що і фотоапарат, проблем не буде. А якщо фірма-виробник спалаху інша, важливо не помилитися. Порівняйте кріплення (башмак) фотоапарата з кріпленням приладу.
2
Причепіть зовнішній спалах на свій фотоапарат. Тут варто сказати, що підключати стоїть саме на свою камеру, тому що саме з нею вам далі працювати. Так що якщо продавець не дозволяє це робити, варто засумніватися в його чесності з приводу обраного пристрою.
3
Спробуйте сфотографувати продавця або іншої людини зі спалахом, яка спрямована «в лоб». Спочатку фотографуйте на відстані в один метр, потім - три метри. Якщо в обох випадках не здалися переосвітлення, значить це хороша спалах, і її можна сміливо брати.
4
Перевіряйте спалах, що не дивлячись на індикатор. Дайте їй зарядитися приблизно хвилину. Тому що індикатор готовності може починати світитися відразу, а на конденсаторі буде ще тільки 70-75% рівня енергії. Проводьте тестові знімки після повної зарядки конденсатора.
5
Зробіть пару знімків «через стелю». Знову ж таки, якщо на всіх кадрів не буде пересветов, значить спалах справна.
6
При придбанні спалаху суворо дотримуйтесь експлуатаційним рекомендаціям. Не допускайте зйомку безперервної серії при спрацьовуванні пристрою більше 20 разів. Це може перегріти і пошкодити її голівку. При роботі зі спалахом завжди відкривайте діафрагму, збільшуйте ISO, фотографуйте з меншою дистанції по можливості, завжди використовуйте свежезаряженной акумулятори або нові батареї.
7
Також, щоб лампа встигала охолонути, по можливості збільшуйте інтервали між знімками. Якщо спрацював захист від перегріву, то обов'язково зробіть перерва не менше, ніж на 15 хвилин. Тоді нормальний режим спалаху відновиться. При дотриманні всіх цих вимог, ваша спалах прослужить довгий час.