Як пропалити iso.

ISO - це один з найпоширеніших форматів копіювання диска. За допомогою даного формату можна записувати образ диска без втрати інформації про запис. Відбувається копіювання кожного біта.
Вам знадобиться
  • - чистий диск;
Інструкція
1
Використовуючи формат ISO, ви виключіть можливість втрати даних, наприклад, інформацію про доріжках, заголовки диска, завантажувальна інформація. Придбайте в спеціалізованому магазині ліцензійну версію програмного забезпечення Nero Burning ROM v 8.0.12.489. Встановіть дану програму на ваш персональний комп'ютер. Введіть ліцензійний ключ, який вказаний на зворотному боці коробки. Зайдіть на сайт компанії- виробника і скачайте «свіжі» версії драйверів. Інсталює їх на ваш комп'ютер. Виконайте перезавантаження операційної системи Windows, щоб усі зміни та оновлення вступили в силу.
2
Уточніть місце розташування файлу в форматі ISO, щоб надалі було зручніше вказати шлях до нього. Зайдіть в «Пуск» - «Всі програми» - «Nero» і запустіть додаток Nero Burning ROM на вашому ПК.
3
У діалоговому вікні виберіть режим запису DVD-ROM (ISO). Далі клікніть по вкладі ISO. В даному меню необхідно налаштувати параметри в розділі «Файл». Файлову систему встановіть ISO 9660 + Jolet. Параметр «довжина імені файлу» зробіть наступним: макс. з 11 = 8 + 3 симв. (Level 1). Набір символів (ISO): ISO 9660 (стандарт ISO CD-ROM). У внеску «Інфо» встановіть «прапорець» поруч із написом «Почати мультесессійний диск».
4
Натисніть кнопку «Новий». У новому вікні, в лівій частині, вкажіть ім'я майбутнього диску. У верхній частині меню клікніть по посиланню «Правка». Лівою кнопкою миші клацніть по «Додати файли ...». Вкажіть шлях до файлу в форматі ISO. Розпочнеться підготовка файлів до запису.
5
Якщо розмір файлу перевищує розмір в 4.7 Gb, то в правій частині клікніть по посиланню DVD9 (8152 Mb). Вставте у привід дисководу чистий диск. Натисніть кнопку «Запис».
6
Після завершення запису файлу в форматі ISO на диск клікніть по посиланню «Перевірити диск на наявність помилок».