Як нанести малюнки на кухоль. малюнки на кружках своїми руками.

Ексклюзивні речі завжди були в моді. Створити шедевр своїми руками може кожен. Головне це бажання і старання. Хочете зробити оригінальну кружку , розфарбуйте її фарбами. Це зовсім не складно і дуже захоплююче! Кольорова посуд подарує вам радість і чудовий настрій.
Вам знадобиться
  • - керамічна кружка білого кольору або прозора скляна кружка;
  • - вітражні фарби на водній основі або фарби для кераміки;
  • - контурна фарба;
  • - пензлики;
  • - аркуш паперу;
  • - чорний олівець або фломастер;
  • - скотч.
Інструкція
1
Розпис скляної кружкі.Возьміте скляну кружку . Ретельно її вимийте і висушіть. На невеликому аркуші паперу намалюйте малюнок чорним олівцем або фломастером. Також сподобався малюнок можна скачати з інтернету і роздрукувати. Зафіксуйте лист з малюнком з внутрішньої сторони гуртки за допомогою скотча. Візьміть контурну фарбу і обведіть малюнок із зовнішнього боку вашої чашки. Потім візьміть вітражні фарби і акуратно за допомогою пензлика розфарбуйте малюнок, не виходячи за межі контуру. Розфарбовану чашку залиште для просушки на 5-6 годин. Потім помістіть її в духовку. (Час і температуру виставляйте залежно від інструкції, кожен виробник дає свої параметри). Ваша скляна кружка з чудовим малюнком готова! Її можна мити в теплій воді м'якими миючими засобами.
2
Розпис керамічної кружкі.Тщательно очистіть поверхню гуртки і висушіть її. Придумайте малюнок. Для зручності його можна спочатку намалювати на папері. Потім контурними фарбами нанесіть малюнок на кружку . Акуратно розфарбуйте його спеціальними фарбами для кераміки за допомогою пензлика. За бажанням ви можете відразу наносити малюнок фарбами, не використовую попередньо контурну фарбу. Після нанесення малюнка, помістіть кружку в розігріту до 160 градусів духовку на 30 хвилин. (Уважно прочитайте інструкцію до використовуваних вами керамічним фарбам. Можливо, виробник вкаже інші параметри). Залиште кружку остигати в духовці на годину. Ваша гуртка готова!
Зверніть увагу
Розписану посуд не рекомендується мити в посудомийній машині. Мийте гуртки теплою водою з використанням м'яких миючих засобів.
Корисна порада
Для розпису керамічного посуду можна використовувати і вітражні фарби. Обов'язково слід використовувати контурну фарбу, щоб фарба не розтікалася.