Як полагодити прикурювач. Як полагодити проводку на скутері.

В сучасному автомобілі прикурювач окрім стандартного призначення використовується і як джерело струму. Якщо він перестав працювати, перевірте запобіжники згідно електричній схемі автомобіля. Якщо запобіжники цілі, розбирайте прикурювач і шукайте поломку.
Вам знадобиться
  • маленькі пасатижі і напилок.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо прикурювач вийшов з ладу, знайдіть запобіжник, який відповідає за нього. Якщо він перегорів, просто проведіть заміну. Якщо запобіжник в порядку, зніміть гніздо прикурювача, діставшись до задньої його частини. Потім підключіть там 12 вольтну лампу, повернувши попередньо ключ в положенні, при якому загоряються габарити (АСС) - це подасть напругу безпосередньо на прикурювач . Якщо вона не зайнялася, потрібно подзвонювати проводку автомобіля, яка веде до пристрою, а якщо загорілася - проблема в самому пристрої.
2
Відкрутіть гайку, яка утримує задню частину прикурювача, і розділіть залізні і пластикові деталі прикурювача. Уважно огляньте сам пристрій. Від підвищеної напруги можуть перегоріти дроти. У цьому випадку акуратно зніміть їх і замініть, для надійності припаявши до місць з'єднання. Як правило, в прикурювача використовуються алюмінієві дроти. Якщо після цього прикурювач не почала працювати або всі дроти цілі, виконайте інші дії.
3
В глибині гнізда варто слюдяная пластина, яка і виходить найчастіше з ладу. Акуратно зніміть її і викиньте. При складанні в зворотному порядку може виявитися, що прикурювач не стає в гніздо - тоді за допомогою напилка слід регулювати його за розміром. Встановіть прикурювач на місце, і він знову почне працювати. При підключенні контактів дотримуйтесь полярності. Якщо не допомагає - придбайте новий прикурювач і встановіть його.
4
Для того щоб прикурювач не виходив з ладу як можна довше, не підключайте до нього компресор для накачування шин, оскільки тоді через пристрій протікає занадто великий струм. Не вставляйте в нього роз'єми із зусиллям. Слідкуйте за тим, щоб в гніздо не потрапляли металеві предмети, які можуть призвести до короткого замикання.