Як промити гідрокомпенсатори.

Гідрокомпенсатори необхідні для усунення зазорів в приводі. При попаданні в них повітря, води та інших забруднень, починається стукіт клапанів при працюючому двигуні. Для усунення неприємного дефекту необхідна чистка.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся в тому, що перебої і неприємний шум викликані саме гідрокомпенсаторами. Для цього запустіть двигун і прислухайтеся. Шум має з'явитися одразу ж і посилюватися при зміні частоти обертання колінчастого вала. Пам'ятайте, що відсутність цих ознак, причина стуку криється точно не в двигуні.
2
Відкрийте капот і зафіксуйте його положення. Від'єднайте повітряний фільтр, а потім кришку блоку циліндрів. Осі коромисел, на яких виявлені несправні гідрокомпенсатори також підлягають зняттю. Акуратно витягніть їх зі своїх гнізд.
3
Приготуйте три ємності однакового обсягу, приблизна місткість яких становить 5 літрів. Слідкуйте за тим, щоб глибини ємності вистачало для повного занурення гидрокомпенсатора. Після цього заповніть каністри дизельним паливом і промаркируйте їх. Це дозволить вам не заплутатися і використовувати кожну ємність по прямому призначенню. Перша ємність необхідна для попереднього промивання, друга - для остаточної промивки, а остання - для заправки.
4
Помістіть гідрокомпенсатор в першу ємність і ретельно почистіть його зовні. Після цього занурте його наполовину і через отвір в плунжері відіжміть кульку клапана. Одночасно з цим здійснюйте переміщення плунжера доти, поки не відчуєте, що його хід став вільним.
5
Опустіть гідрокомпенсатор в другу ємність і повторіть процедуру промивки. Потім перейдіть на останню ємність і, утримуючи кульку клапана натиснутих, заповніть його дизельним паливом. Після цього вийміть гідрокомпенсатор назовні і перевірте нерухомість плунжера.
6
Встановіть гідрокомпенсатори і всі інші деталі в зворотній послідовності. Після чого заведіть мотор і залиште його працювати на холостому ходу протягом декількох хвилин.