Як розширити колісні арки. розширення колісних арок на Пріорі відео.

Багато автолюбителів проводять доопрацювання своєї машини з метою зміни дизайну і поліпшення ергономічності. Одним з таких способів є розширення колісних арок, яке можна виконати самостійно.
Інструкція
1
Для розширення колісних арок спереду автомобіля відпиляйте крила і за допомогою молотка акуратно сформуйте арки потрібного вам діаметра. Утворився виступ у вигляді козирка закрийте металевим кантом, який обов'язково повинен бути прогумованим.
2
Задні арки вимагають до себе більш відповідального підходу. З особливою обережністю видаліть непотрібні вам частини крил, уважно стежачи за тим, щоб випадково не пропиляти арки зсередини. Якщо все ж даний неприємний момент стався, то вам доведеться взяти в руки зварювальний апарат.
3
Після видалення крил видаліть щілину, яка утворилася між крилом і внутрішньої нішею арки . Для цього акуратно подрежьте арку, зробивши її у вигляді пелюстків, загинаючи які, отримаєте козирок. Як і у випадку з передньою частиною, закрийте всі кантом. Пам'ятайте, що всі шви, які з'явилися в ході проведення робіт, необхідно ретельно обробити антикорозійним засобом. Не зайвим буде захистити задні арки від води, заливши їх монтажною піною.
4
Після цього зробіть підйом передньої підвіски. Для цього встановіть жорсткі пружини. Оптимальним варіантом тут буде запозичувати їх від Шевроле Нива. Амортизатори візьміть дорогі, на них економити не можна. Попередньо підсильте кузовні кронштейни. Після чого подовжите дистанційну втулку верхнього кріплення амортизатора на таку відстань, на яке ви зробили потовщення.
5
При появі перекосу передніх коліс встановіть проставку товщиною в 25 мм, яку розташуйте між кульовою опорою і верхнім важелем. При необхідності збільшіть дорожній просвіт шляхом установки проставки під майданчик передніх пружин і нижніх кульових опор. Зробіть регульованою тягу і замініть гальмівні шланги. Після всіх проведених робіт не забудьте відрегулювати рульове керування.