Як зняти оббивку сидінь. Як зробити обшивку для сидінь.

Кожен автомобіліст рано чи пізно стикається з необхідністю чистки сидінь свого автомобіля. Для приведення сидінь в порядок практично завжди потрібна знімати з сидінь оббивку. Процедура зняття оббивки може відрізнятися в залежності від марки автомобіля та його комплектації, але загальні рекомендації, як правило, однакові. Розглянемо для прикладу, як зняти оббивку передніх сидінь у «Kia Ceed».
Інструкція
1
Для забезпечення повної безпеки робіт спочатку від'єднайте клему акумулятора. Тепер відсуньте переднє сидіння якнайдалі вперед і розташуйтеся на задньому сидінні.
2
Візьміть оббивку переднього сидіння за кут внизу і тягніть до підлоги. Дістаньте пластмасовий канатик, пришитий до оббивки. Тепер таким же чином відтягніть край оббивки в сторону. За обшивкою ви побачите пластикові гачки засувки. Зніміть їх.
3
Підніміть звільнився шматок оббивки вгору. Під ним знаходяться ще три пластикові засувки, які вам також необхідно зняти. Зніміть фіксатор (він розташований біля подушки безпеки).
4
Зніміть кріплення підголівників. Для цього обережно просуньте руку під оббивку, нащупайте фіксатор, натисніть на нього і вийміть вгору кріплення.
5
Звільніть оббивку праворуч і ліворуч в нижній частині сидіння (там, де проводиться його регулювання). Зніміть оббивку вгору разом з поролоном. Виверніть оббивку, тобто дістаньте з неї поролон. Ви побачите металеві кільця, що притягають оббивку до поролону і надають форму сидінню. Розігніть кільця і звільніть оббивку остаточно.
6
Тепер відкрутите сидіння, для чого зніміть захисні пластикові ковпаки ззаду. Відкрутіть що відкрилися болти, після чого відсуньте сидіння максимально вперед і відкрутите знаходяться спереду болти кріплення. Нахиліть сидіння назад і від'єднайте три штекера (на водійському місці їх два). Від'єднайте кріплення джгута.
7
Відкрутіть саморіз, який зміцнює декоративну пластикову панель. Відігніть панель і від'єднайте фіксатор. Зніміть оббивку з гачків. Потягніть за край оббивки вниз і зніміть її по периметру. Підніміть сидіння, щоб побачити три засувки. Зніміть засувки.
8
Обережно виверніть оббивку на місці, намагаючись не смикати її, щоб не обірвати провід, ведучий до датчика. Розігніть кільця. Тепер оббивка у вас в руках. Поролон від спинки надіньте на каркас, поставте сидінні на місце. Після прання оббивки і приведення її в належний вигляд надіньте оббивку на сидінні, діючи в зворотній послідовності.
Корисна порада
Джерело: «Керівництво по ремонту та експлуатації Kia Ceed», електронне видання (CD).