Як встановити фаркоп на Ниву.

Фаркоп на Ниві необхідний для виконання двох функцій. Він служить захистом глушника і бампера при проїзді крутих підйомів і нерівностей. Також він необхідний для приєднання причепа.
Інструкція
1
Купіть в магазині фаркоп, а також в комплекті ви побачите дроти, розетку і болти, щоб закріпити нову деталь на кузові автомобіля. Після довгоочікуваної покупки ретельно пофарбуйте фаркоп в колір машини. Після чого підніміть автомобіль на підйомник або за допомогою домкрата. За відсутності цього, просто залізьте під днище і приміряйте деталь, приклавши її до місця майбутнього кріплення.
2
Позначте крейдою місця, куди будуть завертатися болти. Після цього видаліть всі забруднення і зайві матеріали з поверхні і за допомогою підкатна домкрата притисніть фаркоп до дну автомобіля. Злегка наживите болти і подивіться на задню частину установлюваної деталі. Необхідно переконатися в тому, що тяга регулятора задніх гальм може вільно рухатися, не зустрічаючи ніякого опору на своєму шляху.
3
Ретельно затягніть болти в декілька заходів. Після цього візьміть дроти, які поставлялися в комплекті, і вставте їх в термоусадочну трубку. Зніміть обшивку багажника з лівого боку, вийнявши два пістона і потягнувши на себе. Через отвір, в який прокладаються дроти для освітлення номера, підведіть ваш джгут до фаркоп.
4
Встановіть утримувачі запобіжник прапорця і надіньте на джгут наконечники. За допомогою ізоляційної стрічки зафіксуйте джгут на задньому звисі, щоб убезпечити проводку від високої температури з боку глушника. Встановіть вилку і підключіть дроти. Пам'ятайте, що для підключення причепа краще їх заздалегідь «продзвонити».
5
Ретельно перевірте надійність закріплення проводів. Після цього знайдіть невеликий шматок пінопласту або іншого схожого матеріалу. Закрийте їм отвори, які знаходяться в торцях поперечної балки. Це дозволить уникнути попадання бруду, води та інших непотрібних речовин всередину фаркопа, що запобіжить ранній розвиток корозії.