Як вибрати причіп.

Причіп - це транспортний засіб, який призначений для руху разом з автомобілем або іншим засобом, що має двигун. Він може використовуватися для перевезення різних вантажів або техніки.
Інструкція
1
Для початку визначіться, для яких цілей і вантажів вам потрібен даний вид транспортного засобу. Якщо ви збираєтеся возити в ньому човен, то спочатку потрібно вибирати саме її. Пам'ятайте, що універсальних причепів, які підійшли б під всі плавальні засоби, немає. Основними показниками будь-якого вантажу є довжина і вага, як човни, так і будь-якого іншого матеріалу.
2
При наявності у вас човна або катера вагою більше однієї тонни, задумайтеся над покупкою потужного трейлера, який має інерційну гальмівну систему і дві осі. Особливу увагу зверніть на матеріал, з якого виготовлено днище човна. При наявності жорсткого дна придивіться до причепів з роликовим механізмом, який полегшить навантаження і розвантаження. Якщо дно виконано з більш м'якого матеріалу, наприклад, з ПВХ, то найкраще підійде причіп на полозах, адже ролики можуть з легкістю розірвати м'яке днище і привести човен в непридатність.
3
Вибирайте причіп, який має антикорозійне покриття. Не лякайтеся, що він коштує на порядок дорожче звичайного - вартість виправдає своє. Дані причепи довше зберігають довговічність і свої робочі якості. Також краще придбайте транспортний засіб, який має пластикові крила, а не металеві, що легко піддаються деформації і корозії.
4
Не забувайте про зовнішній вигляд причепа і його дизайн. Адже остаточний вибір пов'язаний саме з цими властивостями. Пам'ятайте, що після покупки причепа необхідно ретельно дотримуватися умов його експлуатації і проводити періодичний огляд і перевірки. Заїжджати у воду можна тільки в тому випадку, якщо це дозволено, і при цьому знеструмлюватиме електричну частину. Слідкуйте за тим, щоб не перевантажувати транспортний засіб, тому що переважна більшість поломок відбувається через серйозне перевантаження причепа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LDva6bYSL3I
Причіп для мотоблока набагато полегшить життя садівникові або домовласникові. За допомогою цього засобу для транспортування вантажів значно простіше доглядати за худобою, завозити перегній, грунт, будівельні матеріали для облаштування ділянки. Щоб купити якісну техніку, потрібно знати, як її правильно вибирати.
Інструкція
1
Багато автовласників після придбання мотоблока замислюють про те, чи можна використовувати для нього вже наявний причіп для машини? Слід розуміти, що ці пристрої істотно відрізняються. По-перше, причіп для машини не обладнаний гальмівною системою, що загрожує травмуванням оператора і перекиданням транспортує ємності. Малопотужні мотоблоки не зможуть утримати навантажений причіп без гальма при спуску з гірки або при підйомі на неї. По-друге, візки для мотоблока обладнані сидінням, що необхідно при використанні мотокультиватора в якості тягового засобу.
2
Механізм зчеплення з мотоблоком однаковий у всіх моделей причепів. Тому у виборі транспортуючого засобу потрібно звертати увагу на його вантажопідйомність, наявність корисних для роботи функцій, якість гальмівної системи. Але в першу чергу слід врахувати потужність самого мотоблока. Як правило, виробник причепа дає рекомендації про те, з якою технікою його можна експлуатувати.
3
Вибираючи візок для мотоблока слід звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Це засіб для транспортування вантажів може бути пластиковим, сталевим або оцинкованим. Найнадійніші, але й найдорожчі - оцинковані. Товщина металу - важливий чинник. Самі тонкостінні візки оснащені 2 мм бортами, малостійкими до механічного впливу. Цифри в назві причепа повідомляють про його вантажопідйомності.
4
Краще купувати транспорт з відкидними бортами. Ця його функція значно полегшить процес експлуатації. Наприклад, вона спростить роботу по заготівлі, транспортування і вивантаження сіна. Ще більш зручні причепи з функцією самосвального перекидання кузова. Його кріплення до мотоблока сконструйовано так, що дозволяє без праці вивантажувати граничний вагу. Якщо вантаж великогабаритний і важкий, перед тим, як скористатися функцією перекидання, потрібно від'єднати мотоблок.
5
Якщо потрібен причіп вантажопідйомністю понад 350 кг, слід переконатися в тому, що він оснащений механічною гальмівною системою. Якщо є можливість, бажано перевірити її у дії. Це особливо важливо, якщо засіб для транспортування вантажів планується експлуатувати на ґрунтових дорогах.
6
Причіп може поставлятися як з колесами, так і без них. Під час вибору техніки потрібно звернути увагу на те, якими маточинами вони оснащені. Більш довговічні сталеві, чавунні досить швидко розбиваються при пересуванні по неякісному дорожньому покриттю. На різних моделях маточини неоднакові, тому у продавця потрібно поцікавитися про те, з якого матеріалу вони виготовлені.