Як вибрати свічки на ВАЗ.

Для правильного вибору свічок на ВАЗ знайдіть продукцію виробника, який має бездоганну репутацію на світовому ринку. Свічки таких брендів як BOSCH, BRISK, CHAMPION, NGK, в тому випадку, якщо це не підробка, практично ніколи не дають збоїв. Якщо ж є сумніви в якості продукції, перевірте свічку на спеціальному стенді і тільки після цього встановлюйте на двигун.
Вам знадобиться
  • свічки різних виробників, стенд для перевірки свічок, свічковий ключ.
Інструкція
1
При виборі свічок на ВАЗ орієнтуйтеся на відомі бренди, попередньо переконавшись, що це не підробка. BOSCH - свічки з центральним електродом, мають мідний сердечник, захищений спеціальним хромо-нікелевим шаром. Ці свічки можуть мати один або навіть декілька бічних електродів. У деяких марках свічок цієї фірми використовується платина.
2
Якщо потрібні надійні свічки по більш скромною ціною, зверніть увагу на продукцію чеської фірми BRISK. Вона випускає класичні свічки, з електродом з нікелевого сплаву, а також свічки з високим коефіцієнтом теплопровідності, що дозволяє пристосовувати їх до будь-якого двигуну.
3
Високою надійністю відрізняються американські свічки CHAMPION, і японо-французькі NGK. Останні використовують в центральному електроді іридій, який робить їх ще більш довговічними, ніж платинові свічки.
4
Вибирайте свічки без видимих пошкоджень і тріщин. Перед установкою перевірте розмір зазору між електродами - він повинен відповідати технічній документації. Приберіть з електродів свічки нагар, який може з'явитися при роботі двигуна на неякісному паливі.
5
Для перевірки якості свічок встановіть її в спеціальну барокамеру (свічка не розрахована для експлуатації при атмосферному тиску), створіть в ній тиск близько 10 кг/см ?, підведіть до неї напругу 22 кВ. При цих умовах іскроутворення має бути безперервним. Якщо після очищення нагару іскроутворення йде з перебоями, вважайте свічку несправною.
6
Залиште свічку в барокамері і збільште тиск ній удвічі. Після цього протягом 30 с вимірюйте витік газу. Якщо вона перевищує 5 см? за хвилину, свічку використовувати не рекомендується.
7
При перевірці іскрового зазору дізнайтеся його величину для даної конкретної моделі ВАЗ з технічної документації. При перевірці свічок запалювання автомобіля ВАЗ під час технічного обслуговування не можна подавати на них напругу більше 18 кВ.