Як витягнути замок з машини.

Одна з найпоширеніших проблем, що виникають при експлуатації машини , - заїдання замку передніх дверей. Щоб з'ясувати причину поломки, необхідно витягнути замок з машини . Виконати дану операцію можна своїми руками, не вдаючись до послуг автосервісу.
Вам знадобиться
  • - хрестоподібна викрутка;
  • - шліцьова викрутка;
  • - плоскогубці;
  • - гайкові ключі номер 8 і 10;
  • - маркер.
Інструкція
1
Щоб витягнути замок з передньої двері машини , підійміть скло і зніміть оббивку. Для цього, візьміть хрестоподібну викрутку і подденьте їй деталь, яка є заглушкою підлокітника. Вийміть заглушку рукою. Отвинтите три гвинти кріплення, що знаходяться в поглибленнях підлокітника, за допомогою хрестоподібної викрутки. Введіть кінець шліцьовій викрутки між облицюванням ручки, розташованої на склопідйомники і розеткою. Відокремте облицювання ручки від розетки, віджимаючи їх один від одного. Зніміть облицювальний матеріал ручки. Висмикніть з дверей розетку і саму ручку. Зніміть облицювальний матеріал з маленького замкового важеля затвору шліцьовій викруткою. Відіжміть шліцьовій викруткою сім пластикових фіксаторів, якими кріпиться оббивка, що розташовуються на бічній стороні дверей. Відтягніть оббивку вниз і зніміть її з внутрішньої ручки дверей.
2
Розпочніть витаскуванню замку. За допомогою хрестоподібної викрутки відверніть два гвинти заднього жолобка, розташованих на торці дверей. Трохи опустіть замок і вийміть язичок з паза. Відсуньте замок в сторону. Від'єднайте тягу кнопки, що закриває замок. Від'єднайте тягу вимикача, що знаходиться на зовнішній стороні дверей.
3
Відверніть гайку, фіксуючу передній жолобок, за допомогою гайкового ключа номер 8. Відсуньте пластикову заглушку, опустіть жолобок вниз і від'єднуйте від рамки поворотного скла. Вийміть передній жолобок з дверей. Відверніть два гвинти, що знаходяться на передній ручці дверей, за допомогою хрестоподібної викрутки. Втиснете ручку в двері. Відверніть хрестоподібної викруткою три гвинти, що знаходяться на торці дверей і фіксуючі замок. Вийміть замок з дверей разом з ручкою і тягою. Відверніть три болта кріплення фіксатора, скориставшись гайковим ключем номер 10. Зніміть фіксатор замка.
Зверніть увагу
Виробляти всі види робіт найкраще в захисних рукавичках, тому що практично всі маніпуляції проводяться у вкрай незручних місцях, і велика ймовірність пошкодити руки об металеві краю перегородок двері.
Корисна порада
Щоб поліпшити роботу замка, відкрутіть наполовину гвинти фіксатора і переміщайте замок до потрібного положення, при якому він буде легко відкриватися і закриватися.