Як обслуговувати автомобільний акумулятор.

Акумулятор поряд з автомобілем вимагає належного технічного обслуговування. За ним потрібен періодичний догляд та перевірки. Це не займе багато часу, але допоможе продовжити термін його служби.
Інструкція
1
Намагайтеся періодично протирати акумуляторну батарею сухою ганчіркою і оглядайте її зовні на предмет витоку електроліту, що знаходиться всередині бака. За допомогою ганчірки або невеликого йоржика чистите вентиляційні отвори, які знаходяться в кришках або пробках.
2
Перевіряйте, чи достатньо міцно закріплений акумулятор на своєму місці. Пам'ятайте, що будь тряска і теліпання батареї викликає видалення з акумуляторних пластин активної речовини, що в свою чергу веде до ризику виникнення короткого замикання. Тому ретельно підтягуйте кріплення і підкладіть під дно акумулятора звичайну гумову прокладку.
3
Не забувайте перевіряти надійність кріплення проводів до акумуляторної батареї. При наявності на них слідів окислення або іржі ретельно зачистите їх. Після цього змастіть технічним вазеліном, щоб запобігти подальшому поширенню окислення.
4
Регулярно перевіряйте рівень електроліту. Він повинен знаходитися між мінімальною і максимальною відмітками, які нанесені на корпус батареї. При необхідності проведіть долівку дистильованої води, щоб відновити рівень електроліту. Однак якщо відбувається його вихлюпування, то додайте не воду, а безпосередньо електроліт, який повинен мати таку ж щільність, що і знаходиться всередині.
5
Слідкуйте за станом електричної частини автомобіля. Найчастіше несправний генератор, стартер або реле-регулятор сприяють швидкому виходу з ладу акумулятора. Періодично доводите щільність електроліту до необхідного значення. Робіть це шляхом заряду акумулятора від зарядного пристрою.
6
Пам'ятайте, що поверхня акумулятора можна промивати тільки в знятому стані. Робіть це за допомогою 10% -ного розчину нашатирного спирту. Після проведення процедури обов'язково промийте поверхню холодною водою і ретельно витріть дрантям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=atOBa-b1h0o