Як зняти бампер на Лансер 9. Як зняти передній бампер на лансер 9.

Зняття бампера необхідно в тих випадках, якщо потрібно виконати його фарбування або ремонт, а також дістатися до тих деталей автомобіля, які він закриває. Розглянемо, як провести зняття бампера на Mitsubishi Lancer.
Інструкція
1
Для зняття переднього бампера вам будуть потрібні викрутки, пасатижі і набір гайкових ключів, в тому числі торцеві на «10» і «12». За допомогою викрутки подденьте штифт держателя облицювання радіатора. Після цього акуратно витягніть його і виконайте те ж саме з другим фіксатором. Так само зніміть фіксатор облицювання радіатора і саму пластмасову решітку. При поломці пластикових тримачів і фіксаторів обов'язково замініть їх на нові.
2
Виверніть болти, які кріплять бампер підсилювача, після чого знайдіть знизу власники накладок і акуратно зніміть їх. Зніміть пістони, призначені для приєднання підкрилок до накладки. Пам'ятайте, що вони знаходяться з обох сторін. Викриття болти, що кріплять накладки до крил і відключіть роз'єм проводів, що підходять до протитуманним фарам.
3
Зніміть накладку бампера з автомобіля. Після чого викрутити два болти, які кріплять підсилювач бампера до корпусу автомобіля і зніміть його. Установку переднього бампера і його накладки проводите в зворотному порядку.
4
Для зняття заднього бампера знадобляться ті ж інструменти і додатковий торцевої ключ на «14». Вимкніть роз'єм проводів від протитуманного ліхтаря і зніміть задні ліхтарі. Викриття болти, за допомогою яких приєднані бризковики до колісної арці. Після цього зніміть бризковики і болти переднього кріплення бампера .
5
Відкрутіть болти, що знаходяться в отворах під задні фари. Вийміть з держателя штифт і зніміть його. Від'єднайте облицювання багажника, для цього вийміть утримувачі і акуратно подденьте її викруткою. Знайдіть пластмасові утримувачі, які закріплені знизу. Відверніть гайки, за допомогою яких підсилювач бампера приєднаний до кузова. Відігніть оббивку багажника і вийміть болти кріплення бампера , після чого потягніть його на себе і зніміть.