Як зняти передній бампер з Рено Логан.

Renault Logan - одна з найпопулярніших іномарок в своєму ціновому сегменті серед російських автолюбителів. Обумовлено це гарними характеристиками і якістю. Розглянемо, як провести зняття переднього бампера на даній моделі.
Інструкція
1
Для успішного виконання роботи приготуйте потрібні інструменти: викрутку, гайковий ключ на «10» і торцевої ключ. Перед початком активних дій ретельно вимийте, а потім протріть сухою чистою ганчіркою бампер і бризковики, щоб зменшити кількість бруду, що може потрапити на вас надалі. Викруткою акуратно відкрутіть гвинти, які є кріпленням одночасно як для бампера , так і для нижньої частини бризковика. Пам'ятайте, що дані гвинти в кількості трьох штук розташовані як з лівого, так і з правого боку.
2
Вийміть фіксатор, який зміцнює задню частину, і зніміть пістон. Після цього за допомогою тонкої викрутки подденьте великий пістон, що знаходиться в нижній частині бризковика і витягніть його. Від'єднайте фіксатори з нижньої частини бризковика від верху корпусу і переднього бампера . Акуратно зніміть нижні частини бризговиков з обох сторін.
3
Щоб остаточно зняти бризговики, необхідно від'єднати його верхню частину. Для цього подденьте викруткою пістон нижнього кріплення і вийміть його. Після цього знайдіть гайку, виконану з пластмаси, яка зміцнює верхню частину до кузова автомобіля. Тепер спокійно зніміть бризковики і відкладіть в сторону. Знайдіть гвинти, які кріплять облицювання до рамки радіатора. Пам'ятайте, що передній бампер і радіаторні облицювання є єдиним цілим. Після цього відкрутіть чотири гвинти і зніміть бампер.
4
Не забувайте про те, що якщо у вас встановлені протитуманні фари, які кріпляться в стандартні роз'єми, що знаходяться в бампері, то краще заздалегідь подбати про те, щоб зняти їх. Якщо ж вони залишаться на своєму місці, то стежте за тим, щоб не робити різких рухів при від'єднанні бампера . При проведенні подальших робіт зі знятою деталлю фари краще від'єднати щоб уникнути їх поломки.