Як зменшити витрату палива на дизелі. Як зменшити витрату на дизелі ssangyong.

Щоб зменшити витрата палива на дизельному двигуні зробіть все для того, щоб він працював без напруги, при якому і підвищується витрата палива. Перевірте стан повітряного фільтра, якщо він засмічений, зробіть його заміну. При заміні масла вибирайте марки з максимально низькою в'язкістю. Збільште тиск в шинах на 0,3 атмосфери від норми. Слідкуйте за режимом їзди.
Вам знадобиться
  • повітряний фільтр, масло зі зниженою в'язкістю, насос
Інструкція
1
Зніміть повітряний фільтр двигуна і подивіться через нього на світло. Якщо через матеріал фільтру просвіту не видно, то він підлягає заміні. Встановіть новий повітряний фільтр. Це дозволить двигуну працювати з меншою натяжкою, на більш низьких оборотах, що зменшить витрата палива.
2
При заміні масла на дизельному двигуні вибирайте марки з максимально низькою в'язкістю. Їх використання дозволить працювати двигуну більш вільно, що помітно знизить витрата споживаного палива. При цьому масло повинно бути високоякісним, інакше мотор швидко вийде з ладу. Ці два найпростіших прийому допоможуть заощадити до 10% дизельного палива.
3
Щоб зменшити опір автомобіля коченню, трохи перекачати шини. Дізнайтеся, який тиск рекомендовано в шинах, які використовуються на автомобілі і збільште його на 0,3 атмосфери. Опір коченню значно знизиться, а разом з ним і витрата палива. У цього методу є істотний недолік - перекачані шини стають занадто жорсткими і всі дорожні нерівності наносять жорсткий удар по підвісці. В результаті термін її служби скорочується.
4
Вибирайте спокійний стиль їзди. Обороти дизельного двигуна при їзді на будь-якій передачі повинні складати не більше 2000 оборотів в хвилину, а краще, щоб вони взагалі перебували в межах 1500 оборотів. Підвищуйте передачу після розкрутки мотора не вище, ніж 2500 оборотів в хвилину, інакше витрачається надмірна кількість палива. Але враховуйте, що при їзді на занадто низьких оборотах, збільшується навантаження на двигун.
5
Якщо дизель обладнаний турбіною, не допускайте, щоб вона активно накачувала циліндри, при цьому різко зростає витрата палива. Якщо мета - кардинально зменшити витрата , взагалі відключіть її, якщо конструкція двигуна це дозволяє. Але при цьому значно зменшиться тяга двигуна.