Як посилити іскру.

Щоб збільшити іскру , підвищіть ККД системи запалювання. Для цього зніміть резистор для зменшення радіоперешкод поставте мідні високовольтні дроти, збільште зазор між електродами. При необхідності встановіть підсилювач іскри. Якщо в автомобілі контактна система запалювання, поміняйте її на безконтактну.
Вам знадобиться
  • мідні високовольтні дроти, набір ключів, підсилювач іскри, комплект для установки безконтактного запалювання.
Інструкція
1
У більшості сучасних свічок використовуються спеціальні резистори, які повинні знижувати перешкоди електромагнітного поля. Якщо встановити свічки без резисторів, то кількість вивільненої енергії збільшиться на 50%. Поміняйте всі високовольтні дроти на мідні. За рахунок зменшення опору системи енергія на свічках запалювання збільшиться. Збільште межелектродное відстань і випробуйте свічку в спеціальній барокамері під тиском. Виберіть найбільший проміжок, при якому спостерігається стабільна іскра при тиску 10 кг/см ?. У цьому випадку тривалість іскри залишається такою ж, як і була, а її енергія, а значить і потужність збільшується. Але при цьому підвищується навантаження на високовольтні дроти, тому їх якість має бути високим. Це дозволить збільшити енергію іскри приблизно в півтора-два рази.
2
Для збільшення енергії застосовується спеціальний підсилювач іскри, який монтується безпосередньо на свічку. Цей прилад складається з конденсатора і двох з'єднань, одне з яких кріпиться на свічку, інше на високовольтний дріт. При роботі пристрою спостерігається деяке запізнювання при розряді свічки, за рахунок зарядки конденсатора. При цьому амплітуда струму значно зростає, а разом з нею і температура іскри при розряді.
3
Якщо на автомобілі встановлена контактна (на даний момент застаріла) система запалювання, замініть її безконтактної. Придбайте стандартний комплект, що складається з котушки високої напруги, датчика Холла, комутатора і набору проводів. Встановіть під капотом високовольтну котушку, замініть «бігунок» датчиком Холла, і встановіть високовольтні дроти. Враховуйте мітки моментів запалювання на коленвале. Поміняйте свічки запалювання на нові і з'єднайте всі елементи проводами за схемою. Виставте кут випередження запалювання.
Машини з приводом на задні колеса виробництва Волзького автозаводу досі випускаються з контактною системою запалення, незважаючи на те, що вона давно застаріла. Однак російським автопромом в кінці 90-их років минулого століття було налагоджено виробництво безконтактної системи запалювання. Правда, подібними системами обладналися автомобілі, призначені виключно для експорту з країни.
Вам знадобиться
  • - обладнання для безконтактної системи запалювання - 1 компл.,
  • - викрутка.
Інструкція
1
Установка вищеназваної системи в автомобілі сприяє утворенню більш потужного іскрового розряду на контактах свічки запалювання завдяки підвищеному напрузі (до 24 кВ), що проходить у вторинній обмотці котушки індуктивності.
2
Щоб здійснити модернізацію контактної системи запалювання необхідно придбати комплект, у складі якого є: котушка індуктивності 27.3705, датчик-розподільник (Холла), комутатор 3620.3734, палять електропроводки, високовольтні дроти, свічки запалювання А17ДВР або їх аналоги.
3
Переобладнання забирає у автомобіліста, що має невеликий досвід виконання подібних робіт з електрообладнанням, трохи більше однієї години.
4
У першу чергу встановлюється котушка запалювання, оптимальним місцем для її розміщення є лівий бризговики моторного відсіку. За допомогою двох саморізів вона закріплюється в зазначеному місці.
5
Далі, встановивши колінвал по мітках моменту запалення, що відповідає такту стиснення в четвертому циліндрі, старий «бігунок» замінюється датчиком Холла, і на кришці переривника-розподільника переставляються високовольтні дроти.
6
Потім на двигуні в голівці блоку циліндрів проводиться заміна свічок запалювання. На їх контактах попередньо встановлюється зазор, рівний 0,8 мм.
7
У ході останнього етапу переобладнання встановлюється нова котушка індуктивності і до всіх елементів безконтактної системи запалювання приєднується джгут електропроводки з набутого комплекту.
8
Надівши кришку переривника-розподільника, за допомогою стробоскопа виставляється правильний кут випередження запалювання, після чого автомобіль готовий до подальшої експлуатації.